Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пръскачки пулверизатори за Фиат?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пръскачки пулверизатори за Фиат?

    Колеги дали има шанс на да се монтират такива пръскачки, които разпрашват водата на ситни капки по целият прозорец?
    FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
    То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
    Fiat Auto S.p.A

    #2
    Или от ксара, модела е 6438 V8, или от волво. Преди време се интересувах, и на повечето места препоръчваха тези. Само не знам дали ще паснат. Иначе има и от други модели разбира се.Друг е въпроса че на браво/а, мареа пръскалките са си супер. Даже докато търсих тези (за едно пежо), препоръчваха от нашите коли . Няма смисъл според мен.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      Много е важно да могат да се регулират тия пръскалки,защото на повечето модели не се и като ги сложиш на Фиата може да прехвърлят стъклото или да пръскат в чистачките.Доколкото знам на Октавия 2 се регулират(може да има и други).Като се бях интересувал ми казаха цена от рода на 12-13лв. за една пръскалка и това ме отказа.Оригиналните пръскат добре,а и какво значение има дали е на мъгла или струя щом се мие стъклото
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        Въпроса е да паснат на мястото на старите. Иначе гъзарията с пулверизаторите е голяма, а и разхода на вода пада :D
        FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
        То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
        Fiat Auto S.p.A

        Коментар


          #5
          За разхода си прав,но за пасването трябва да идеш и да мериш.
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар


            #6
            milanist22 написа:
            Въпроса е да паснат на мястото на старите. Иначе гъзарията с пулверизаторите е голяма, а и разхода на вода пада :D
            +И стъклото по трудно се чисти и нищо не се вижда като се кара Ако си оправиш пръскалките и ги насочиш като хората ще останеш доволен от работата им.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Аз бях с такива пръскалки от пежо,пръскаха много зарибено-цялото стъкло в малки капчици.Като големина бяха същите като нашите но захващането беше различно и се наложи да се залепят за капака.Няколко пъти се отлепяха и ги махнах,сложих си оригиналните.Ако намериш с захващане като нашето или подобно няма да има проблеми.
              Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
              KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
              Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

              Коментар


                #8
                Служебния Yaris е с такива и течността супер бързо свършва, ама предполагам че и количеството не е много.Плюса е че мокри целия прозорец и не чакаш чистачките да разнесат водата, ама не е кой знае каква екстра.
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  Re: Пръскачки пулверизатори за Фиат?

                  milanist22 написа:
                  Колеги дали има шанс на да се монтират такива пръскачки, които разпрашват водата на ситни капки по целият прозорец?
                  От Дедра до 96-97г или от Капа около 96г- те са такива тип разпрашаващи и са от италиански коли. Предполагам,че трябва да паснат.
                  ex. Fiat Marea 1.6 16V
                  ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
                  Lancia Kappa 2.0 VIS

                  Коментар


                    #10
                    Re: Пръскачки пулверизатори за Фиат?

                    packo84 написа:
                    milanist22 написа:
                    Колеги дали има шанс на да се монтират такива пръскачки, които разпрашват водата на ситни капки по целият прозорец?
                    От Дедра до 96-97г или от Капа около 96г- те са такива тип разпрашаващи и са от италиански коли. Предполагам,че трябва да паснат.
                    Tова не го знаех! Скоро ще проверя как се захващат. Не би трябвало да има разминаване, или ако има ще е малко :D
                    FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
                    То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
                    Fiat Auto S.p.A

                    Коментар


                      #11
                      Стават от Пежо 307 - взаимозаменяеми са! Нищо по-различно от нашите оригинални пръскалки, само и единствено гъзария...
                      FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
                      То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
                      Fiat Auto S.p.A

                      Коментар


                        #12
                        Може да го напишеш в темата "Взаимозаменяемост на части", която е важна в раздела

                        Коментар


                          #13
                          Напиши и колко струват :D
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар

                          Working...
                          X