Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto Dynamic

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto Dynamic

    Здравейте колеги ! Аз съм на специялизация в чужбина и чрез един познат мога да купя едно Фиатче, което е ударено. Колата си е в движение. Интересува ме колко горе долу би излязъл ремонта, снимки помествам по долу. Частите, без тавана, ще си ги донеса. Та ако някой има горе долу представа колко би струвало боядисването и смяната на частите, ще съм много благодарен ! FIAT PUNTO

    #2
    разпъване задължително на дозер ~1300лв

    Коментар


      #3
      Мисля, че задното дясно стъкло също няма да евтино.Не знам какви пари ти искат и какъв мотор е. Ако си струва я взимай, но по-добре си купи стоп и стъкло от там и задна врата също, защото ще ти съдерат кожата като дойдеш в България.

      Коментар


        #4
        Ами ще си донеса цялата Задна страница, т.е. от тавана до предната врата, ще си донеса и стъклата и Задната врата.Мотора е 1.4 77к.с. , на 8000 километра и фабрична гаранция до 2008година ,с евро 4.Колата не е евтина, просто още на паЗара няма употребявани такива и ако искаш да си купиш подобна цяла под около 9500 еуро няма, гледах в мобиле.де . На мен ми искат 5000еуро така както е , но като не Знам колко ще е ремонта

        Коментар


          #5
          panco написа:
          Ами ще си донеса цялата Задна страница, т.е. от тавана до предната врата, ще си донеса и стъклата и Задната врата.Мотора е 1.4 77к.с. , на 8000 километра и фабрична гаранция до 2008година ,с евро 4.Колата не е евтина, просто още на паЗара няма употребявани такива и ако искаш да си купиш подобна цяла под около 9500 еуро няма, гледах в мобиле.де . На мен ми искат 5000еуро така както е , но като не Знам колко ще е ремонта
          Моя съвет да я взимаш. Предполагам, че повече от 2000 лева в най-лошия случай ще е смяната щом имаш и частите. Какво се притесняваш?!Виж, звънни по сервизите и им покажи снимките на колата и се разберете.П.С. Инфо за сервизи има в раздел "Сервизи/Магазини"

          Коментар


            #6
            Панчо аз съм на обратното мнение! Щом колата е толкова нова по нашенските сервизи ще ти съдерат кожата.Предполагам, че там колата е "ТОТАЛКА".Не съм сигурен дали има международна гаранция и дали няма да имаш проблеми с Ауто Италия тук.С докарването и ДДС-то тук ще е доста над 5000 EUR.Мисля, че си слагаш таралеж в гащите.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Тази кола не вярвам да има тотална щета, НО ако е с такава - ще се прецакаш лошо Ако НЕ е с тотална щета мисля, че крайната и цена с вноса и ремонта ще е максимум 60% (15000лв.) от цената на чисто нова такава (25000лв.) - тогава си струва

              Коментар


                #8
                Не е тоталка, може да се ремонтира и да се караА аз мисля и без това след 1.1. да я внеса, да мина без ДДС П.П. Само моля колегите да споделят кои са най-добрите сервизи, като я направят да не си личи после от самолет

                Коментар


                  #9
                  Пичове, хайде кажете някой сервиз, че да му помогнем на колегата, пък той може и ще почерпи Шегувам се!Дайте читав сервиз!

                  Коментар


                    #10
                    Колата е слънце - вземай и не мисли-. Сменяш заден десен панел, стоп и стъкла. Другото се опъва. В сервиз ще ти одерат кожата. Пусни ми лично като я вземеш и ще те пратя на човек, който ще ти я направи на стенд, готова за боядисване. Имам и човек за боята - не е скъпчия и не оставя следи.Успех.

                    Коментар


                      #11
                      Ами капака, смяташ ли че могат да го оправят , щото в горната си част е нагънат и е леко крив от натиска

                      Коментар


                        #12
                        panco написа:
                        Ами капака, смяташ ли че могат да го оправят , щото в горната си част е нагънат и е леко крив от натиска
                        На кое казваш капак? На задната врата ли? Виждам,че нямаш кора на багажника, както и огледай и за някой части от интериора, че тук ще ти ударят от кръста за тях.

                        Коментар


                          #13
                          Задната врата на багажника, ама май не може да се поправи тяКората си е там , махната е само

                          Коментар

                          Working...
                          X