Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цена на Фиат Типо 1.6 + Метан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цена на Фиат Типо 1.6 + Метан

    Цена от 3100 лева за такава кола с метан как ви се струва?Дата на производство - ноември 1990 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 90 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 165000 кмЦвят - Тъмно сив4(5) ВратиАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаИмобилайзерМеталикСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключванеПритеснявам се, защото ще ми е първата кола, а ми се струва добра оферта!Утре ще я видя.
    FIAT PANDA 1.1 8V Bz ACTIVE

    #2
    за 3100лв трябва да няма никакви забепежки

    Коментар


      #3
      И аз на това се надявам, защото ми трябва икономичен транспорт, за малко пари. Главно се притеснявам за двигателя и ходовата част на този 16 годишен "тинейджър" (Производство 90 година). Има умора на материала, а аз нямам време да се заседявам в сервизите.
      FIAT PANDA 1.1 8V Bz ACTIVE

      Коментар


        #4
        за 4200 ти давам наща Темпра ама тя е 94, всичко е сменено, няма никакви забележки, има Газова от 10 месеца, никога не е влизала в сервиз сам си я ремонтирам защото мие професия....колата е пазена. за разхода на гориво е 7 извън града и 8-9 в града Варна.......газ, а и ние сме първите собственици, колата дойде от Германияимам малко проблеми с офиса и не ми трябва кола а пари
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          нали не очакваш чудеса от тази кола колега,защо не помислиш за една по стегната лада 7 примерно с газова и ядовете там са по малко и частите по евтини
          HONDA I-VTEC

          Коментар


            #6
            Todor_Gagovski написа:
            нали не очакваш чудеса от тази кола колега,защо не помислиш за една по стегната лада 7 примерно с газова и ядовете там са по малко и частите по евтини
            Човека си търси КОЛА,не лада
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Аз ли се бъркам, или такова Типо 90 коня няма?
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                Колеги някои знае ли колко е максималната скорост на типо 1.6 двувалката горе доло

                Коментар


                  #9
                  По книжка 175, ама аз с моята едновалка направих 180 на магистралата на равно с 3 човека вътре
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    а што така и вкара ли я в 4ервените

                    Коментар


                      #11
                      Много е!

                      Коментар


                        #12
                        Човека си търси КОЛА,не лада [/quote]че какво и е на ладата в много отношения е по добра от типото на което са му сложили метан да могат да го продадат иначе остава вечно твое
                        HONDA I-VTEC

                        Коментар


                          #13
                          fiat_love написа:
                          daniv написа:
                          Колеги някои знае ли колко е максималната скорост на типо 1.6 двувалката горе доло
                          178 на 4-та и 175 на 5-та
                          Добре де, как така на 4-та вдига 178,а на 5-та 175,само това искам да ми обясниш
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            Слушай ся бивши админе,аз на 1ва съм правил 68,на втора 100... каталожните данни са до препоръчителни обороти
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #15
                              Модерирах последните три поста, постарайте се да запазите добрият тон за да не отиде темата в кошчето!
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X