Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Doblo 1.9 jtd Съвет !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Doblo 1.9 jtd Съвет !!!

    Здравейте на път сам да закупя Фиат Добло 1.9 жтд модел Малибу понеже ми се налага да я ползвам за работа разнос на стока и комбинирано в почивните дни пътуване със семейството на почивка.Искам да ми кажете добре ли съм се насочил към този автомобил предимствата му минусите разход на гориво, поддръжка, сигурност все пак ще си возя и семейството. Не искам да е товарно че отивам на други данъци, колата ще е на името на фирмата.За френски автомобили не искам и да чувам за Партнера и берлингото това е едно голямо недоразумение в авто производството.Карал съм 6 години Фиат пунто 1.2 и съм с много добри впечатление от него здрава кола и то много здрава като се има в предвид че се кара на 4-на езда и никога не ни е оставил няма студ няма жега уникална совалка та мисълта ми е дали и дизела на фиат е така здрав и дали правилно съм се насочил !!!Очаквам вашите съвети и мнения че днеска писах и в един сайт на маниаците на италиански автомобили и още няма отговор явно и няма и да получа там.Поздрави и здраве

    #2
    Ако случиш добра кола няма да имаш проблеми - горивният филтър е скъп , но това не е пречка.Не искам да коментирам субективни фактори като возия и други...

    Коментар


      #3
      BLECRAM написа:
      Ако случиш добра кола няма да имаш проблеми - горивният филтър е скъп , но това не е пречка.Не искам да коментирам субективни фактори като возия и други...
      Какво ще рече скъпо много относително до 100 лв или над 100 лв над 200 лв !!!

      Коментар


        #4
        мотора е със сигурност по- добър от бензиновите.уцелваш точната кола

        Коментар


          #5
          ivel написа:
          мотора е със сигурност по- добър от бензиновите.уцелваш точната кола
          Да така казват и дебелите книги но понякога каквото го пишат в книги няма нищо общо в реалната експлоатация Имам бензинова кола сега ред и на дизел да се кача.Определено се влюбих още повече в марката Фиат модел Добло като разгледах сайтовете за автомобили определено е много красива кола особенно Малибуто невероятно заводско изчистено абе то красавец от всякъде. Искам и за двигателя да понауча че външността не кара колата

          Коментар

          Working...
          X