Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

уред за температура на fiat seicento 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    уред за температура на fiat seicento 1.1

    здравеѝте колеги знаели някои как може да се сложи датчик за температурата на сеѝченто 1.1 .Знам че чинкуеченто 1.1 имат но куде се намира датчика за температурата ако някои знае моляви кажете че без уред много е кофти.Мерси предварително на всички

    #2
    Re: уред за температура на fiat seicento 1.1

    vkuzmanov написа:
    здравеѝте колеги знаели някои как може да се сложи датчик за температурата на сеѝченто 1.1 .Знам че чинкуеченто 1.1 имат но куде се намира датчика за температурата ако някои знае моляви кажете че без уред много е кофти.Мерси предварително на всички
    Не всички Чинкуеченто 1.1 имат...Дори аз такова с датчик за температура не съм виждал.Има на 0.9.Но и аз бих си сложил, че ми е терсене така...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      А не е като да няма такъв: http://axm-auto.com/index2.php?brand...01Трябва да се купи и да се види къде може да се завре.Трябва и прибор за показване на температурата... Абе дълга и широка...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Мотора е като на Пунто 1 и Ланчиа епсилон , датичка се намира до тапата за наливане на масло. Вземаш един от Пунто 1.1 SХ такав за мерене на темепературата с уред и махаш твоя дето е само с лампа , закичаш си някаде външен уред изван таблото със стрелка подавш му захраване + и - при подаване на конакт и закачаш кабела който идва от датчика за входа на уреда. (можеда да си пуснеш нов кабел , може и да го откачиш от таблото сегашния) Имах същата интервенция преди са си сложа табло със стрелка на пунтото.Имах УРед и ДАтчик от ЛАДА ... Успех
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          уред за температура на fiat seicento 1.1

          благодаря колега и аз така си мислех ама да питам че не бях сигурен мерси

          Коментар


            #6
            уред за температура на fiat seicento 1.1

            колега да разбирамли че датчик от лада става на сеичентото като резба.И датчик от пунто с ладов уред ставали или не

            Коментар

            Working...
            X