Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какви дискове работи CD changer на фиат стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С какви дискове работи CD changer на фиат стило

    Здравей,преди всичко искам да кажа "ЗДРАВЕЙТЕ", на всички във форума, тъй като това е моят първи пост.Освен това едно голямо "Благодаря" за всичките теми и коментари, който определено са ми помагали много.Този път, обаче, не успях да намеря отговор на въпроса ми.Във Стилото има CDC на Blaupunkt, който със сигурност работи с аудио дисково. Предвид други неща , които съм чел, предположих, че работи и с MP3 и DATA дискове, но те не тръгват. Дърпа ги вътре и после ги изкарва без никакъв резултат или следа.Има те ли представа дали има проблем или просто това устройство не чете такива дискове?Колата е заредена с NAVI+ и в жабката има CD changer.Благодаря за помощта.
    ПОЗДРАВИ

    #2
    чейнджъра чете само CD AUDIO на CD+-R подложки, за RW не съм сигурен.Навито чете и Мп3
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Чейнджъра чете само оригинални закупени дискове, и също така Сони , ако си записваш диск си взимай Сони, пробвал съм с Verbatim, Princo, Office 1----> не тръгват

      Коментар


        #4
        Значи оптиката ти е за смяна вече.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Значи оптиката ти е за смяна вече.
          И защо така реши, при положение че от 3 години си записвам дискове Сони и нямам проблеми с четенето? На мой познат Ауди а4 2004-та година, с оригинален сд плейър пак е така, само Сони или оригинален закупен диск с музика!

          Коментар


            #6
            Защото записвам всякакви марки CD+-R и ги четеIDC-A09
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Благодаря за информацията.За щастие дисковете ми са Sony
              ПОЗДРАВИ

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Защото записвам всякакви марки CD+-R и ги четеIDC-A09
                И все пак някой да каже защо марка Сони и купен диск тръгват винаги, а всякакви други псевдо-марки правят проблеми?

                Коментар


                  #9
                  Може самата записвачка да не ги записва както трябва останалите дискове освен Sony Имал съм проблем с моята, Princo и другите по-некачествени не ги записваше както трябва
                  FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                  Коментар


                    #10
                    По какъв начин трябва да запиша МP3 за да тръгнат в Нави-то? Опитах с МP3 Disk и с Data, но и в двата случая ми изписва CD error.
                    ПОЗДРАВИ

                    Коментар


                      #11
                      И аз имам същият проблем дори и диск сони не чете...да няма значение скоростта или записвачката?

                      Коментар


                        #12
                        Ами ако чете Аудио CD - записвате разбирасе Audio CD. Общо взето, при запис - индикаторчето за колко е пълен диска трябва да е разграфен в минути, не в мегабайти.
                        FIAT Bravo 1.9 JTD GT 105ps

                        Коментар


                          #13
                          ами да аз на аудио го записах, но пак не става ...затова питах да не е нужна двуслойна записвачка...

                          Коментар


                            #14
                            titolqra написа:
                            ами да аз на аудио го записах, но пак не става ...затова питах да не е нужна двуслойна записвачка...
                            Не е нужна. Проблема ти е или записвачката на компа или четящото устройство(на колата) ... тествай на друга запиусвачка(пробвана) и.... това е
                            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                            Коментар

                            Working...
                            X