Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Fiat Doblo 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Fiat Doblo 1.4

    Здравейте колеги,Харесал съм си Fiat Doblo Maxi 1.4 бензин (77 коня), четох доста из интернет и се консултирах с няколко собственика на сервизи и до този момент всички ми казват, че е много сполучлива машина, като цяло. Искам да попитам, обаче, дали двигателя е сполучлив и би ли било добра идея да се газифицира?Ако някой има личен поглед върху автомобила, ще съм благодарен за всякаква информация!Поздрави!Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Това не е ли много малък двигател за тая кола?

    Коментар


      #3
      zdravei az sashto Imam fiiat doblo godina i polovina q karam 2002 godina e po koleda zapochna malko po trudno da pali do momenta v koito zagasna na ulicata i prepalva i gasne vednaga smenih gorivniq filtar no nishto kazaha mi ot fiat che e ot gorivnata pompa no polovinata e mehanichna a ostanalata chast elektronna moga li da izoliram elektronikata i da q gasq na skorost do kato se prebera v balgaria za da q remontiram1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.Модераторски екип на fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        по-добре е да си търсиш добло jtd

        Коментар

        Working...
        X