Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дръжката на вратата се счупи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дръжката на вратата се счупи

    Колеги на някой случвало ли му се е.. Дръжката на задната врата (Брава) като я дръпнах се извади от механизма си и сега не отваря вратата, а дръжката излиза и ти остава в ръката... Дразнещ проблем е, нова дръжка ли трябва ?
    Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

    #2
    Предполагам си свалил гумената облицовка на дръжката и затова се получава.Ако е така, ще ти пиша какво да направиш.
    LANCIA DELTA '98 1.6i, 16V LANCIA Y '97 1.2 Mono
    LANCIA KAPPA SW Pinifarina 2.4 TDS '98г.
    LANCIA LYBRA 1.9 JTD 2000г.
    FIAT BRAVA 1.6 16V 2000г.
    FIAT STILO 1.6 16V 2002г.

    Коментар


      #3
      И на мен на бравото дясната дръжка ми е така!Не трябва да се сменя дръжката.Сваляш кората и с една дълга и тънка отвертка се закача на палчето пак.
      Fiat Bravo 99' 1.6 GT
      Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
      Fiat Bravo 99' 1.6 SX

      Коментар


        #4
        Така е, но ако е махната гумената облицовка и да я закачиш, пак излиза.Тогава изрежете гумена подложка като тази на снимката. Дебелината е около 3мм.[/img]
        Прикачени файлове
        LANCIA DELTA '98 1.6i, 16V LANCIA Y '97 1.2 Mono
        LANCIA KAPPA SW Pinifarina 2.4 TDS '98г.
        LANCIA LYBRA 1.9 JTD 2000г.
        FIAT BRAVA 1.6 16V 2000г.
        FIAT STILO 1.6 16V 2002г.

        Коментар


          #5
          Първия по-топъл ден ще пробвам!Че наистина при мен за втори път излиза и то излиза когато е студено!
          Fiat Bravo 99' 1.6 GT
          Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
          Fiat Bravo 99' 1.6 SX

          Коментар


            #6
            Ами не съм я махал, тя сама падна А на другата врата заяжда малко и трябва да се дръпне по-силно.. Притеснява ме да не се откачи и тя..
            Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

            Коментар


              #7
              Pavkataa написа:
              Ами не съм я махал, тя сама падна А на другата врата заяжда малко и трябва да се дръпне по-силно.. Притеснява ме да не се откачи и тя..
              И при мен трябваше да се дръпне по-силно, докато не изхабих половин флакон ВД-40. Сваляш кората и пръскаш по механизма като през това време някой движи самата дръжка. При мен се оправи по този начин.
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар

              Working...
              X