Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GT ли са всички fiat bravo 1.8?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    GT ли са всички fiat bravo 1.8?

    Малко тъп въпрос може да е, но fiat bravo 1.8 16v GT ли са? Моята е 96-та година. Моята няма нито един надпис или емблеми отзад, за да видя дали е GT, а когато търся 1.8 fiat bravo, ми дава GT накрая, никога чисто 1.8 16v примерно...? Не, че има някакво значение, но ми е чудно.Темата е преместена в правилния раздел."Модераторски екип на fiat-bg.org"
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Накратко е GT и си вози като каруца?
      Fiat Bravo 1.8 16V 96'

      Коментар


        #4
        Каквото и Браво да е не очаквай голям комфорт на тази база.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          ако имаш спойлер на задния прозорец е ГТ
          Bravo 1.9d 97г

          Коментар


            #6
            Малеее ако GT вози по-твърдо от SX направо жална има майка на тия с GT Моята е SX , вози като каруца, няма козирка на задното стъкло (иначе съм виждал и монтирани баш спойлери на такова браво) Имам халогени, нямам реглаж на фаровете, имам някакъв скоростен лост пише "momo", има ABS няма еърбег, има подгряване на огледалата когато работи подгряването на задното стъкло. Огледалата са електрически регулируеми. Това не го знам на всички ли е така. Черни са. Има и някаква букса с кабел изпод седалката мисля да я видя да не е за нагревател.А 1.6 GT имаше в търново до парк марно поле съм виждал едно такова.
            FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
            FIAT Punto sx 75 '94

            Коментар


              #7
              Всички 1.8 са GT. Не всички GT са 1.8. Ключ.

              Коментар

              Working...
              X