Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демонтаж на Инжектори на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Демонтаж на Инжектори на Браво

    Здравейте колеги, карам браво 1.6SX 16V 103hp, интересува ме как се демонтират инжекторите, за да ги дам за почистване.
    Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

    #2
    На мен в сервиза ми казаха, че след като ги почистят до 1 час трябва да се монтират обратно. Не мога да ти обясня защо, но така ми казаха.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      spark написа:
      На мен в сервиза ми казаха, че след като ги почистят до 1 час трябва да се монтират обратно. Не мога да ти обясня защо, но така ми казаха.
      Колко ти взеха за труд+почистване и имаше ли осезаем ефект?
      Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

      Коментар


        #4
        Re: Демонтаж на Инжектори на Браво

        Mitko написа:
        Franchesko написа:
        Здравейте колеги, карам браво 1.6SX 16V 103hp, интересува ме как се демонтират инжекторите, за да ги дам за почистване.
        Виж в "Често задавани въпроси...". Има сервизно ръководство за Браво където е подробно описано.
        Ръководството го имам, от него не ми стана много ясно, може би не съм гледал на точното място. Ако някой го е правил на практика моля да помогне, интересува ме трябва ли да се свали колекторът и как точно са закрепени инжекторите.
        Bravo 1.6 SX 16V 76kW/103hp '96г

        Коментар


          #5
          колега съветвамте да отидеш на сервиз че е доста сложна процедурата!аз си мислех отначало да си ги свалям сам но се отказах и хубаво съм направил.взехами 40лв в сервиз за цялата процедура със свалянето и чистенето.трудеемко си е пък и на места има специфични работи.

          Коментар


            #6
            idm написа:
            колега съветвамте да отидеш на сервиз че е доста сложна процедурата!аз си мислех отначало да си ги свалям сам но се отказах и хубаво съм направил.взехами 40лв в сервиз за цялата процедура със свалянето и чистенето.трудеемко си е пък и на места има специфични работи.
            Да доста е трудно свалянето аз лично не бих се заел да ги сваля
            HONDA I-VTEC

            Коментар


              #7
              Re: Демонтаж на Инжектори на Браво

              Franchesko написа:
              Здравейте колеги, карам браво 1.6SX 16V 103hp, интересува ме как се демонтират инжекторите, за да ги дам за почистване.
              Сваляш смукателните колектори и от долу са инжекторите - не мисля, че е сложно!Всичко зависи от техническото умение!

              Коментар

              Working...
              X