Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto 1.9 JTD

    Здравейте колеги,нов съм във форума и нямах време да прочета всички теми ,но накратко имам намерение да си взема пунто 19 жтд .до колкото четох има доста позитивни коментари от към този двигател.http://www.cars.bg/u883332 ето я и нея.Та питането ми е следното:като цяло няма забележки освен че кутията или там както се казава за въздушния филтър видях че е пукнат и лепен на няколко места .та каква изненада може да очаквам от там и от къде може да си намеря и да го сменя?благодаря на отзовалите се.Лека вечер

    #2
    Хубава кола е пунтото колега и не се притеснявай за тази кутия.От моргите можеш да си намериш без проблем и съвсем евтина.Преди да я купиш помоли някой от форума в близост до теб да я закачи на диагностика и да я диагностицира добре за да знаеш какво купуваш все пак.Успех.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #3
      FGRC написа:
      Хубава кола е пунтото колега и не се притеснявай за тази кутия.От моргите можеш да си намериш без проблем и съвсем евтина.Преди да я купиш помоли някой от форума в близост до теб да я закачи на диагностика и да я диагностицира добре за да знаеш какво купуваш все пак.Успех.
      За съжаление нямам такъв познат мисля да я взема на късмет.Тези където я продават са ми приятели и уж казаха че всичко е ок.

      Коментар


        #4
        boyan_kb написа:
        За съжаление нямам такъв познат мисля да я взема на късмет.Тези където я продават са ми приятели и уж казаха че всичко е ок.
        От там където я вземаш и на мен са ми познати, ама Потърси и на други места, защото цената ми се вижда доста висока. После ще имаш обслужване което не е никак евтино. Ще трябва да си купиш и музика че гледам някой я е изкубнал. /там между другото не съм виждал кола която да е с музиката си/.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Цената е висока! За около 3000-3200 можеш да намериш прилично пунто.Тази сигурно няма платена екотакса (питай на място).Иначе и на мен ми харесва, но за тези пари не бих я взел Имаш ли парите, недей да бързаш с избора
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            жтд - жули твърдо дизел Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 цена е малко висока но ако държиш да е точно т’ва пунто ..
            фиат типо 1.4 cat.ie Бахх Маамууу
            Фиат Стило - 1.8 16V , 133 магарета

            Коментар


              #7
              Филтърната кутия, че е счупена не е за притеснение. По-скоро ЗАЩО е счупена. Висока е цената за този автомобил. Не бих го купил.
              Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

              Коментар


                #8
                Цаната е 3.500 с регистрация,номера и т.н.

                Коментар


                  #9
                  Ако е така по става. То самата регистрация си е 300-500лв, така че...........................става приемливо. Ако е добре автомобила и ти е на сърце взимай го.
                  Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                  Коментар


                    #10
                    Danchojn написа:
                    Ако е така по става. То самата регистрация си е 300-500лв, така че...........................става приемливо. Ако е добре автомобила и ти е на сърце взимай го.
                    Няколко пъти съм гледал кола в тази автокъща / намира се до самото горско в града - за да си сигурен че не говоря на изуст/ и всичките бяха в отвратително състояние. С течащи гарнитури, изтърбушена музика и седалки, да не говорим че бяха брутално мръсни салони.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Е това не е добре. Ако там са мошеници, трябва да се бяга............................
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #12
                        Danchojn написа:
                        Е това не е добре. Ако там са мошеници, трябва да се бяга............................
                        Не казвам че са мошенница, напротив познавам момчетата работещи там и знам че не са, но колите им са в отвратително състояние по мой лични наблюдения. Дори предполагам че просто работят там и автокъщата е някой друг, който просто ги е оставил там да се продават.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          Гледай да свалиш още малко от цената. Не струва повече от 3200 с регистрация. Все пак е на почти 11 години. Двигателя му е добър, но не очаквай да е някакъв изстребител. Градско в София гори 7/100, на дълъг път не знам, може би под 5.
                          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                          Коментар

                          Working...
                          X