Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем в стартер !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Добре пали стартера ,ама пак от 3-4 път...докато зацепи на маховика свалям го ..давам му ток от акумулатора и работи идеално ..сложа ли го върти 2-3 пъти ..и после зацепи да завърти мотора
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #17
      Добре де, що не смени и бендикса докато беше свален стартера .

      Коментар


        #18
        nelegalniq написа:
        Добре де, що не смени и бендикса докато беше свален стартера .
        Защо да го сменям като работи ? поне така виждам ,подавам му ток излиза и върти и после се прибира как да разбера за смяна ли е ? всичко изглежда здраво според мен и майстора ! ?
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #19
          Къде ги намирате тея майстори не знам.Винаги съм казвал и в други теми.Обслужване на стартера не е само втулки и четки.Винаги сменям и бендикс.Ако ти стърже при стартирване то смени си бендикса и ще ти се оправи колата.Едно е да върти на празно(без товар),съвсем друго е с товар.Това трябва да го знае всеки себеуважаващ се майстор.В момента съм с китаски бендикс 20на лева мисля беше от еврото и изкара 2 години.В момента е същата работа като твояСтърже като за умряло.От 3-4тия път зацепва.Така или иначе не го правя защото в понеделник сменям колата и тая отива за части.Но преди да го сменя пак беше така.След обслужването ми служи вярно 2 години.Е ако бях сложил по читав бендикс щеше да е патрон......
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар

          Working...
          X