Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъсан ремък на хидравлична помпа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скъсан ремък на хидравлична помпа

    Здравейте, колеги.Искам да се допитам до всички, които имат компетентно мнение по въпроса по следния малък казус - сутринта докато отивах на работа в последния километър ми се втвърди брутално волана, но все пак я откарах до офиса.Погледнах под капака и проблема е много лесен за решение - скъсан ремък на хидравличната помпа, но е Събота, на работа съм и реално няма как да взема друг и да го сложа.Въпроса ми е какво рискувам, ако карам колата така до Понеделник ? Разбира се всички други агрегати си работят, защото са на друг ремък. Въпросният злочестен задвижва само и единствено хидравличната помпа.Благодаря на отзовалите се!Чакам с нетърпение отговори, защото не ми се ще да я оставям да нощува пред офиса, но ако е проблем да я карам така ще се принудя.Поздрави!Слави П.П. Не е Стилото, но въпроса е принципен. За протокола става въпрос за Rover 45 1.4i 103 к.с. бензин. 2001 г.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Ако ремъка върти само хидравличната помпа - не би трябвало да има никакъв проблем, освен че волана ще ти е адски тъжък.

    Коментар

    Working...
    X