Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темпра 1.8 - стои на контакт и стартерът не върти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Темпра 1.8 - стои на контакт и стартерът не върти

    имам следния проблем имам фиат темпра 1.8 и когато включа на контакт седи на контакт но когато трагна да вартя продалжава да седи на контакт и не варти ако някои може да помогне моля да пише

    #2
    Ако няма никаква промяна по таблото, не цъка нито едно реле и въобще ако по нищо не личи, че искаш да запалиш - много прилича на проблем в пластините на контактния ключ. Поздравявам те, че си използвал търсачката, но ще отделя въпроса ти в нова тема.

    Коментар


      #3
      океи но как да го оправя

      Коментар


        #4
        нешто от пред цака има букса кам него и цака когато дам на контакт но и преди бе6е така

        Коментар


          #5
          Klemoreda vij.(nqmam kirilica na tova pc,sorry)
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            Не е клемореда. Имал съм същия проблем на Темпра 1.6. Има едно кабелче което е закачено на стартера. Тъничко и обикновено е по посока на движението. Не съм много сигуен в работата на стартера и за това няма да пиша много подробно да не подвеждам. Та това кабелче подава + от ключа за да изхвърли бендикса който пък дава контакт да завърти стартера. От там е и мъртвешката тишина при завъртане на ключа ако го няма тоя +. Нищо не штрака, нищо не завърта. При мен като падна това кабелче на една разходка и се препотих 15 пъти докато разбера, че кабелчето е много ръждясало. При подгодящата манипулация всичко си тръга нормално. Като намерих време подмених цялата кабелна обувка и не съм имал проблеми повече с това.п.с.сега като се замисля може и клемореда да е понеже това кабелче идва то там но другото е по-вероятния проблем!УСПЕХ!
            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
            182A4.000 IAW49F
            LPG - Lovato EasyFast
            ----------------------------
            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

            Коментар


              #7
              много ви благодаря успях и се оказа 4е трабжаше да чукна стартера с едно чукче и трагнапак много благодаря за саветите

              Коментар


                #8
                смъквай го за ремонт, скоро ще се скапе
                Брава 1.6

                Коментар


                  #9
                  Стартера се е скапал- с почукване няма да се оправи.
                  Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                  Коментар

                  Working...
                  X