Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

относно почистването на "слуз" от централната конз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    относно почистването на "слуз" от централната конз

    Доста теми разгледах, никъде не видях да пише как се чисти? предполагам повечето знаят за какво става въпрос!???И въпрос номер 2: Как да извадя панела на пепелника и лайсната около него?

    #2
    Meglio и после силиконов спрей за табла.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Re: относно почистването на "слуз" от централната

      durex_a написа:
      Доста теми разгледах, никъде не видях да пише как се чисти? предполагам повечето знаят за какво става въпрос!???И въпрос номер 2: Как да извадя панела на пепелника и лайсната около него?
      Емо е прав с меглио се чисти и то доста лесно...особено като ги оставиш да напръскани около 10мин и после търкаш под течаща вода и мека четка...аз вчера изчистих всички части и ги пръснах с черен матов спрей и станаха по добре от нови...Черната рамка около пепелника се сваля малко сложно...трябва да развиеш жабката от долу има 3-4 болта шестограми...развиваш ги...трябва да я дръпнеш на страни и ще видиш един болт в ляво от касетофона...сваляш стойката около скоростния лост...развиваш още 895 болта...вадиш и касетофона...развиваш още 487 болта...с приказки е сложно да ти обясня...но си е работа за около час спокойно да гледаш да не счупиш нещо или да надереш....спокойно оглеждай на всякъде всичко се държи на винтове няма скоби и щракващи елементи...и за трети път качвам тази снимка...виж какво съм свалил в общи линии и ти това трябва да направиш...Най-добре е да си отделиш един ден от сутринта да я разхвърлиш цялата вътре...да почистиш основно и да я затвориш...за ден може да стане ако не се занимаваш с нищо друго и имаш всички инструменти под ръка...
      Прикачени файлове
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        Само, че при мен е купе, там нещата по същият начин ли са? Почвам да се замислям на място да свърша цялата работа ...

        Коментар


          #5
          Купе, Либра, Стило - все тая Виж ефекта:
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            emzo написа:
            Купе, Либра, Стило - все тая Виж ефекта:
            и при мен изглежда точно така! отврат! Днес купих колата и това е първото нещо което правя щото ме е гнус да седна и да карам! Свалих лепкавото "говно" с кореселин и стана перфектно! Утре ще видя как седят нещата с пепелника и дали ще мога да го извадя цял

            Коментар

            Working...
            X