Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ МАРЕА 1.9 ТД 100 сълзи от гарнитурата.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ МАРЕА 1.9 ТД 100 сълзи от гарнитурата.

    здравеите колеги имам няколко въпроса1.възможно ли е след смяна на ролки и ремъци да ми се полу4е сълзене от гарнитурата от към ремъците в този у4астък 2.маслото ми е за смяна сега е на минимум за 10000 км съм долял около 150 гр. възможно ли е да е от това сълзенето3.дайте ми някви съвети сам да се оправя щото се намирам в Гърция а тук майсторите са ужасно скъпи АВТОМОБИЛ МАРКА ФИАТ МАРЕА 1.9 ТД 100 1999Г 300 000 КМ извинявам се за буквата 4 не мога да я открияКато за първа тема много зле.Прочети правилата на форума.Заглавието е модерирано."Модераторски екип на fiat-bg.org"

    #2
    Re: ФИАТ МАРЕА 1.9 ТД 100 сълзи от гарнитурата.

    dimaka1980 написа:
    здравеите колеги имам няколко въпроса1.възможно ли е след смяна на ролки и ремъци да ми се полу4е сълзене от гарнитурата от към ремъците в този у4астък 2.маслото ми е за смяна сега е на минимум за 10000 км съм долял около 150 гр. възможно ли е да е от това сълзенето3.дайте ми някви съвети сам да се оправя щото се намирам в Гърция а тук майсторите са ужасно скъпи АВТОМОБИЛ МАРКА ФИАТ МАРЕА 1.9 ТД 100 1999Г 300 000 КМ извинявам се за буквата 4 не мога да я открияКато за първа тема много зле.Прочети правилата на форума.Заглавието е модерирано."Модераторски екип на fiat-bg.org"
    Като за първа тема много зле съжелявам

    Коментар


      #3
      Ако можеш сам да си смениш гарнитурата на главата ,приеми го като съвет .Ако не можеш куписи масло и долей и като се прибереш в БГ си оправи колата,все пак сълзи малко не тече като чешма.сълзи
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Нищо не прави по колата карай си я така 150 гр, за 10000 км. са ок.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Нищо не прави по колата карай си я така 150 гр, за 10000 км. са ок.
          всъщност не е 150мл а са 1150мл защото сега маслото е на мин но пак не са толкова много за 10000кмколеги може да сълзи и от гарнитурата на капака на клапаните което всъщност е и по-вероятно и не е желателно в отсека на ремъка да има масло защото може да доведе до тежко главоболие
          Bravo 1.9d 97г

          Коментар


            #6
            nsn написа:
            Tornado написа:
            Нищо не прави по колата карай си я така 150 гр, за 10000 км. са ок.
            всъщност не е 150мл а са 1150мл защото сега маслото е на мин но пак не са толкова много за 10000кмколеги може да сълзи и от гарнитурата на капака на клапаните което всъщност е и по-вероятно и не е желателно в отсека на ремъка да има масло защото може да доведе до тежко главоболие
            абе да ви кажа днес поогледах добре компресора на климатика също е омаслен дали това масло идва от горе дето сълзи утре ще направя някоя снимка да видите БЛАГОДАРЯ ЗА ОТЗИВИТЕ

            Коментар


              #7
              не вярвам да е от гарнитурата на главата,а тази на капака на главата

              Коментар


                #8
                Готово.Благодаря на вси4ки .затваряи темата Модератор

                Коментар


                  #9
                  dimaka1980 написа:
                  Готово.Благодаря на вси4ки .затваряи темата Модератор
                  Няма да е лошо да споделиш с колегите си какво е "готовото".
                  Фиат марея уикенд 1.9ТД100

                  "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

                  Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

                  Коментар

                  Working...
                  X