Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аварийни

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аварийни

    Имам един въпрос към колегите с браво/брава .Коато пуснеш аварийните червеното копче с триъгълника мига ли или само в таблото има светлинна индикация .
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Мигат мигачите отвън, така и на таблото вътре
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

    Коментар


      #3
      .........

      Коментар


        #4
        1115 написа:
        Копчето мига, в него има две крушки - една за габаритите и една за да мига копчето.
        Всъщност тази за габаритите свети винаги, когато е на контакт.
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Благодаря ви много точно това ме интересуваше значи моята крушка за мигане е изгоряла и ще се разровя да разбера как може да се смени.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            .........

            Коментар


              #7
              1115 написа:
              Мисли да я замениш със светодиод + подходящо съпротивление, защото е много малка и едвали ще си намериш такава.
              Хубаво отвори дума за свето-идиоти и пасивно съпротивление... Вчера в Илиенци видях в един магазин за селски тунинг, жълти свето-диоди на цокъл от 21W крушки. За външни мигачи явно е правена. Стана ми любопитно дали производителя си е направил труда да монтира някакви съпротивления в цокъла, въпреки че е малко вероятно, предвид размера. Някой ползвал ли е такива алтернативи? Производителя беше българска фирма, май.
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                Всички диоди на цокъл, които съм срещал из интернета, са били с вградено съпротивление. Все пак имай едно на ум, като се знае кой е производителя
                Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                Коментар

                Working...
                X