Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тропане (пукане)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тропане (пукане)

    При завой волана много лошо ми пука от какво може да е ? Рейка?

    #2
    Re: Тропане (пукане)

    Apoly написа:
    При завой волана много лошо ми пука от какво може да е ? Рейка?
    Каре по скоро.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Има ли опастност като карам да се случи нещо? И горе долу какви цени варира ремонта ?

      Коментар


        #4
        Винаги като караш има опастност За цените ще говориш човека който ще погледне колата и след като се види какво точно я боли ще се смятат цени
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Говоря има ли голяма опастност да карам така? То е ясно, че винаги има опастност ... И за цените питам ориентировъчно.

          Коментар


            #6
            Apoly написа:
            Говоря има ли голяма опастност да карам така? То е ясно, че винаги има опастност ... И за цените питам ориентировъчно.
            Според теб кой от нас е видял колата ти за да може реално да прецени аджеба какво точно и е на колата ти, има ли опастност и колко ще струва ремонта.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Ти май неразбираш от дума ... Попитах ако е рейка или каре колко варират ремонтите ориентировъчно. Сега разбра ли ме ? Не се карай на колегите.1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.Модераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Рейка втора употреба от 50 до 250 лв. , каре втора употреба от 5 до 50 лв. Смяна на рейка около 100 лв., на каре 20-30. На мен в движение ми се е чупило външно каре при спокойна пътна обстановка и нямаше никакви проблеми. Друг е въпроса ако се случи при изпреварване.... или някоя по-рискова ситуация ... Рейката когато се прецака почна да затяга и пука и си беше доста страшничко....
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #9
                  Благодаря ти много

                  Коментар


                    #10
                    Apoly написа:
                    Ти май неразбираш от дума ... Попитах ако е рейка или каре колко варират ремонтите ориентировъчно. Сега разбра ли ме ?
                    Не се сърди, просото съм сигурен че никой от нас не би ти казал карай няма проблем без да е видял колата и после да стане бела. Ако е рейка не е страшно просто се втвърдява волана, на дълго дори няма да го усетиш. Но може да е накрайник, каре, или лагер на главина. и трите варианта не са за гледане при висока скорост.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря ти и на теб !

                      Коментар

                      Working...
                      X