Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кормилна рейка типо 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кормилна рейка типо 1.4

    От както сам я взел единственото тракащо нещо по предницата е шибаната рейка. Трака си и туи е. Ако знае някои колко струва тая шибания?То от морга маи е много рискованоСигурно има някои чалъм. И много трудно се върти тоя волан то вярно че и гумите са ми широки ама то може и да е заради тая шибана рейка.Ако някои знае някои чалъм да драснепък аз ще го пробвам пък и е завряня на маика си в ....
    TIPO 1.4Mi kola me4ta

    #2
    Ако е механична-110лв., ако е хидравлична-350.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Механична е. Това 110 от магазин за нова а?И майсторлък като сложиш150-160 не ми мърдатБлагодаря за инфото
      TIPO 1.4Mi kola me4ta

      Коментар


        #4
        Горе-долу толкова, може още малко, зависи от майсторите колко ще ти искат.Моята има лек луфт и казаха 170-180 цялата работа.Ма аз още не съм я барал де :D
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          sachma написа:
          Ако е механична-110лв., ако е хидравлична-350.
          а за цената на хидравличната проверявал ли си или някой ти е казал ,и ако си проверявал в кой магазин е това благодаря :D
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Ми в повечето магазини Евро 07 примерно там питахме казаха че нямали ама струвала 350 някъде.За София става въпрос.
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              sachma написа:
              Ми в повечето магазини Евро 07 примерно там питахме казаха че нямали ама струвала 350 някъде.За София става въпрос.
              аха добре щото може и да ми се наложи покупка то евро 07 има и в пловдив даже и отстъпка имам при тях :D
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Всички Евро07 имат възможност за поръчка и изтеглят до няколко дни въпросната част където и да е по магазините из България.Иначе искам да попитам продават ли се така наречените вътрешни накрайници на въпросната рейка (при мен хлопа единия ама нямам идея дали се сменя цялата като няма луфт самата рейка).Става въпрос че отдясно като почнем да гледаме откъм шенкела има веднъж един накрайник (външния дето си се навива на рейката и се набива от другата страна в шенкела).след него има едно като рано което е фактически май въпросното нещо ама другия му край влиза в маншона и нямам идея това сваля ли се не се ли сваля или си е неразделна част от рейаката и се сменя заедо с нея?
                Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                Коментар


                  #9
                  Вътрешните накрайници рядко се скапват.Това лято свалях мойта и луфта се оказа от износена ПЛАСТМАСОВА втулка на рейката.Затова разглоби и тогава купувай частите.Втулката струва 1 лев.Също има и възел с пластини които се махат (колкото трябва) и по този начин се регулира луфта на рейката :D
                  АЛ.ПЕТРОВ
                  FIAT PUNTO 1.2 8V

                  Коментар


                    #10
                    това хидравлична ли е
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар

                    Working...
                    X