Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дразнеща лампа на дългите светлини Grande Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дразнеща лампа на дългите светлини Grande Punto

    Да споделя едно нещо, което много ме дразни Осветеността на таблото ми е нагласена наполовина. Ако условията позволяват и мога да карам на "дълги" светлини, не ги пускам само заради синята лампа на таблото - е, много е ярка и адски много дразни очите!!! Дори и при 100% осветеност на уредите, пак "вади" очите
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    #2
    Моето табло е намалено на минимум - лампата за дългите направо ми бърка в едното око и ми излиза през другото Другото подобно дразнене идва от щракането на мигача, като там по-дразнещото е звука....

    Коментар


      #3
      е снимай тогава и ние да видим яркост... гледай джама бе ...кво гледаш таблото...
      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

      Коментар


        #4
        Е, че ти нямаш ли си такава лампа?! По принцип за някой може да е съвсем нормално да свети така лампата на дългите, обаче аз много мразя нещо да ми блести от таблото, за това съм намалил осветеността му на минимум!

        Коментар


          #5
          брех от мерак преди малко пробвах да гледам по внимателно ...наистина имате право,но това мисля че направено умишлено от страна на инженерите за сигурност да се знае че караш на дълги...вниманието да е винаги максимум...все пак с дълги несе кара в града ами с по високи скорости и нощно време... от нищо сега ще ме дразни и мене каточели...пуснахте една муха и сеa въри се опраиии...
          petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

          http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

          Коментар


            #6
            Kuku написа:
            По принцип за някой може да е съвсем нормално да свети така лампата на дългите, обаче аз много мразя нещо да ми блести от таблото, за това съм намалил осветеността му на минимум!
            Едва ли някой ще се кефи на тая лампичка! Според мен достатъчен е синия и цвят, за да знаеш, че караш на дълги...ама чак пък толкова ярко Колегата Бахринч е писал да си гледаме пътя, а не таблото. Е, да, така е... но като всичко наоколо е тъмно и дори и в уредите трябва да се вглеждаш, тая синя лампа дразни периферното зрение.А за мигачите - мен това цъкане ме кефи. Първо мислех, че е някакво реле, като на колите от едно време, но после установих, че е специално за целта зумерче
            SKODA 105L '78
            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
            FIAT 126p '89
            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
            GRANDE PUNTO 1.2 '06

            Коментар

            Working...
            X