Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали да го купя това Punto? Brava вече

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Двете коли не са едни и същи.. но и 2-та собственици твърдят че са техни снимките... да предположим, че става дума за различни коли е дефакто мотора си е 1.2.. въпросчетата от 1-я ми пост са в сила...

    Коментар


      #32
      Бягай от тея, единия от двамата лъже, изхващай го кой е. Те първите снимки са еднакви 1:1
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #33
        * Дали парите не са много за тази кола като се има впредвид, че е 1998г. предполагам на 2500 ще стиснем ръцете. ? - ГИ-то си е 1000 лв. за останалите 1500 - зависи от състоянието. * Този мотор не идва ли малко слаб за това купе ? - да, идва. хич не е като да е някое 3-литрово животно. ако имаш проблем с тая работа, вземи си пунто 1,2.*Разход на газ-6/100 извън града и 8,5 в града - този разход възможен ли е или малко е нереален за този мотор и просто продавача да лъже ? - напълно възможен, ако не я мъчиш. *Скъпа ли е поддръжката на тази кола? За пример колко ще ми излезат ремък, ролки, филтри и масло ? - 187 лв. ремъка, 55 лв. маслото, 20 лв. филтрите *Кое най-често се чупи на тази Брави ? - стъпковото моторче за празен ход (заедно с ТПС е) се прецаква от клеясала дроселова клапа. последната трябва да се чисти поне веднъж на 5 години. също клеясва задната чистачка и вади маркуча на пръскалката. иначе спрямо подобните са железни машини във всяко отношение.*Возията на Brava мека или твърда е ? твърда е в сравнение с френските, мека - спрямо немските от тоя клас, но по-скоро твърда.*Заслужава ли си да я огледам тази кола.. или да чакам друга или да помисля върху друг модел на Fiat?(Това на което държа е да е в малкия данък и да е бензин за да се кара на газ, че бензин и нафта идват малко скъпо) - ми да заслужава си да я огледаш... помисли си добре, не е четка за зъби все пак.(мен ако питаш, вземи си нафтова JTD100. стига да намериш читава такава)
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          #34
          Колеги.. попринцип не исках пунто но стана така, че изкочи пунто 2001г 1.9 JTD 80к.с като нова, нов внос за 2300лв дали не си заслужава повече от brava 1998г? Този мотор му дават разход: Разход (в града) 6.6 л./100 км.Разход (извън града) 4 л./100 км.Разход (комбиниран) 4.9 л./100 км.това по данни от: http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=6983 ако може да се вярва естествено на този сайт.Та бравата 2500лв 1998г: Пунтото 2300лв 2001г + (Еко такса + ГО+Транзитни номера..)

          Коментар


            #35
            minimalistix написа:
            Колеги.. попринцип не исках пунто но стана така, че изкочи пунто 2001г 1.9 JTD 80к.с като нова, нов внос за 2300лв дали не си заслужава повече от brava 1998г? Този мотор му дават разход: Разход (в града) 6.6 л./100 км.Разход (извън града) 4 л./100 км.Разход (комбиниран) 4.9 л./100 км.това по данни от: http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=6983 ако може да се вярва естествено на този сайт.Та бравата 2500лв 1998г: Пунтото 2300лв 2001г + (Еко такса + ГО+Транзитни номера..)
            В такъв случай аз съм за Пунто-то ( ако има значение)...Фен съм на дизелите вече, та за това...Иначе имаше и Брави - дизелови на тази цена. И то коли 2001 година с ниския данък за двигател B9000 или иначе казано ЖТД 100, каквато е и моята. Разкошна за класа си кола.ПС: Порових се в карс.бг. Това, което бях видял преди време, като ЖТД 100 го няма, но пък си мисля, че повечето от обявите освен, че не са коректни не са и верни. Един предлага Брава 103 коня ? с двигател помпа-дюза ?. Явно не е знаел, на какво се е возил, друг си продава Брава-та с мултифункционален волан. Няма много верни неща. Прецени си и се убеждавай сам на място, но пък наистина има Брави с 1.2 двигател за около 2300-2700 лева...Бравата не е лоша кола. Достатъчно и прилично широка, лесно и приятно управление. Става за градски и извънградски автомобил. Приличен багажник.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #36
              ntodorov написа:
              minimalistix написа:
              Колеги.. попринцип не исках пунто но стана така, че изкочи пунто 2001г 1.9 JTD 80к.с като нова, нов внос за 2300лв дали не си заслужава повече от brava 1998г? Този мотор му дават разход: Разход (в града) 6.6 л./100 км.Разход (извън града) 4 л./100 км.Разход (комбиниран) 4.9 л./100 км.това по данни от: http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=6983 ако може да се вярва естествено на този сайт.Та бравата 2500лв 1998г: Пунтото 2300лв 2001г + (Еко такса + ГО+Транзитни номера..)
              В такъв случай аз съм за Пунто-то ( ако има значение)...Фен съм на дизелите вече, та за това...Иначе имаше и Брави - дизелови на тази цена. И то коли 2001 година с ниския данък за двигател B9000 или иначе казано ЖТД 100, каквато е и моята. Разкошна за класа си кола.ПС: Порових се в карс.бг. Това, което бях видял преди време, като ЖТД 100 го няма, но пък си мисля, че повечето от обявите освен, че не са коректни не са и верни. Един предлага Брава 103 коня ? с двигател помпа-дюза ?. Явно не е знаел, на какво се е возил, друг си продава Брава-та с мултифункционален волан. Няма много верни неща. Прецени си и се убеждавай сам на място, но пък наистина има Брави с 1.2 двигател за около 2300-2700 лева...Бравата не е лоша кола. Достатъчно и прилично широка, лесно и приятно управление. Става за градски и извънградски автомобил. Приличен багажник.
              При това положение не е ли по одачно да чакам brava jtd 100 все пак е по голяма от пунто.. но и аз не открих нищо смислено за 2500лв..

              Коментар


                #37
                Ето и още една и то с форуските стикери.http://www.cars.bg/index.php?go=edit...Key=9FDB9E2E98
                първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                Коментар


                  #38
                  При това положение не е ли по одачно да чакам brava jtd 100 все пак е по голяма от пунто.. но и аз не открих нищо смислено за 2500лв..
                  Определено...Вече излизат по-често на пазара такива коли.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар

                  Working...
                  X