Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тракане от към ск кутия :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тракане от към ск кутия :(

    Колеги на какво може да се дължи тракането от ск кутия маи само на празен ход тракането изчезва при натискане и пускане на съединителя също така и при разместване на лоста наляво надясно дали да ме притеснява това тракане в смисал даме остави някаде на пътя :D ,а и също така тракането се засилва след като съм я изцепвал първа втора на яко газ и като спра трака повече И колеги да ви попитам за смъкване на кутията ще излезе ли само като махна лявата полуоска и подкалника Пунто 1,2 16в 97г

    #2
    на колко километра е съединителя?

    Коментар


      #3
      нз не съм го сменял от както е в мене колата от 2г съм минал 60000 км и сякаш има още хляб в него

      Коментар


        #4
        Бих ти предложил първо да огледаш как са тампоните които държат двигателя и скоростната кутия към шасито.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #5
          тампоните са нови от нещо друго е

          Коментар


            #6
            Аксиален лагер.Трябва да сваляш скорости и според мен е по-добре да свалиш и двете полуоски. Ако не заради друго, то със сигурност защото ще ти е по-лесно да свалиш скоростите.
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              Аксиален лагер ли да е а относно смъкването на скоростите тя дясната ще си излезе сама като тръгне да се сваля кутията

              Коментар


                #8
                Бутни вилката с ръка на запален мотор,за да отделиш лагера от притискателя да спре да се върти.Ако е от него ще се чуе.При мен леко стърже,но и самата кутия от време на време(особено в по-топло време) притропва ей така на празен ход.Сигурно е от първичния вал ама смятам да й проверя единствено маслото колко е и да сипя малко повечко от максимума,че да си има
                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                Коментар


                  #9
                  Наскоро ми се беше прецакал диференцала и си купих цяла кутия и смених само диференциала маи най-добре да сменя кутията с гадаене няма да стане

                  Коментар

                  Working...
                  X