Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за Теглич на Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за Теглич на Типо

    Колеги някои от вас ако има теглич на Типото и има някоя и друга снимка как изглежда теглича че тук в една Авто Морга съм видял на един куп нахвърляни тегличи ама и тоя дето е там незнае кой от каква кола е .Та ме интересува как изглежда теглича и каде се закрепя отдолу има ли си специално място ?Абе всяка информация ще ми е от ползаДори ми казаха че ремарке до 750кг не се регистрира и не се плаща данък но трябва теглича да е а тестиран абе несъм изобщо запознат с тея тегличи ремаркета ма искам да си сложа
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Аз имам теглич, но предполагам ще се различава понеже багажника на Темпрата е по-дълъг. Но утре ще погледна точно къде се захваща. Иначе за данъка се съмнявам да е така, ама ще питам един познат има ремарке до 500кг някъде отписал го е от КАТ ама данък си плаща. А за допустимото тегло на ремаркето в големия талон ти е посочено с спирачна уредба и без спирачна уредба до колко кг можеш да теглиш. И мисля че имаше още едно условие ширината на ремаркето да не е по-голяма от ширината на автомобила. Ако ремаркето е повече от 750кг мисля че трябва да имаш кат. В+Е
    Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
    ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

    Коментар


      #3
      Аз имам но все още не съм го сложил. Тези дни ще ти го снимам.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Е благодарско колеги за информацията пък някоя и друга снимка добре дошла
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар

        Working...
        X