Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Носачи фиат стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Носачи фиат стило

    http://www.alibaba.com/product-gs/56...700797_.htmlOE Number Model QTY FOB Price50700779 FIAT STILO 01- 100PCS US$15.00/PCS50700797 FIAT STILO 01- 100PCS US$15.00/PCS15$ парчето, за който не е видял.... вие колко дадохте последно?

    #2
    Minimum Order Quantity: 100 Piece/PiecesПоръчай минимум 100брх15US$,калкулирай доставка/Port:Shanghai or Ningbo port/-1бр е около 5кг,мито и тем подобни такси/тук да се изкажат запознати с това/,сложи си една нормална надценка и смяташ! Реализация на мин. 100бр ще ти е трудна-това е от мащабите на една голяма фирма занимаваща се с това....Иначе като цена/ако говорим за това-мога и на 60лв да извадя носач за Стило/след калкулирана отстъпка/ Така че не виждам нищо нередно в цената която си дал !
    LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
    LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
    LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
    Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
    Grande Punto 1.2 LPG

    Коментар


      #3
      mitaka_71 написа:
      Minimum Order Quantity: 100 Piece/PiecesПоръчай минимум 100брх15US$,калкулирай доставка/Port:Shanghai or Ningbo port/-1бр е около 5кг,мито и тем подобни такси/тук да се изкажат запознати с това/,сложи си една нормална надценка и смяташ! Реализация на мин. 100бр ще ти е трудна-това е от мащабите на една голяма фирма занимаваща се с това....Иначе като цена/ако говорим за това-мога и на 60лв да извадя носач за Стило/след калкулирана отстъпка/ Така че не виждам нищо нередно в цената която си дал !
      Ама пак не стават 160 лв на брой, колкото дадох последно. Изкараха точно 4000 км. Старите ’оригинални’ от ал. ауто изкараха 100 000 км, ама няма вече. Имаш ли носач, който да изкара поне 2 години, щото не мисля, че е нормално да сменям носачи на 2 месеца за по 330 лв комплекта.

      Коментар


        #4
        Явно говорим за различни неща.Това което си постнал са някакви китайски носачи на ниски цени-нямат нищо общо с това,което ти казваш/оригинални и т.н.../.Паралелно ти извадих цена на сравнително евтино предложение за носач/полски/!Ако търсиш висок клас/качество,то тогава скачаш на TRW за по около 225-230лв/бр/това е клиентска цена/ и си готов!Рикамбито прехвърля 300лв/вътре пак си е ТРВ/.Друго добро съотношение качество/цена е може би Текнород-цена около 100лв+ Така че избор имаш на "необятният" български пазар :D
        LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
        LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
        LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
        Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
        Grande Punto 1.2 LPG

        Коментар


          #5
          mitaka_71 написа:
          Явно говорим за различни неща.Това което си постнал са някакви китайски носачи на ниски цени-нямат нищо общо с това,което ти казваш/оригинални и т.н.../.Паралелно ти извадих цена на сравнително евтино предложение за носач/полски/!Ако търсиш висок клас/качество,то тогава скачаш на TRW за по около 225-230лв/бр/това е клиентска цена/ и си готов!Рикамбито прехвърля 300лв/вътре пак си е ТРВ/.Друго добро съотношение качество/цена е може би Текнород-цена около 100лв+ Така че избор имаш на "необятният" български пазар :D
          Рикамбито го купувах за 150 лв и изкара 5 години на стилото и над 100 000 км, всъщност само единият шарнир има малко луфт, другият носач е абсолютно здрав. TRW ако сложа, ще изкара ли колкото оригиналните?

          Коментар


            #6
            Виждам че си в Димитровград, но що не дойдеш на сервизен туризъм до София?Виж тук, и двете марки, които си заслужават има с цени.http://clubalfaromeo.com/forum/showt...hp?t=49255Fast на AXM не знам как са.Ако си пазиш оригиналните, може и като мен - рециклиране, те са TRW. Излиза най-евтино, но ако се направи като хората.За сега си избрал най-неприемливото решение - да взимаш евтини носачи дето не издържат, и да търсиш ниска цена за бройка.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              rotdot написа:
              Рикамбито го купувах за 150 лв и изкара 5 години на стилото и над 100 000 км, всъщност само единият шарнир има малко луфт, другият носач е абсолютно здрав. TRW ако сложа, ще изкара ли колкото оригиналните?
              Няма такава цена за Рикамби-можеш да направиш справка.Иначе в опаковките Рикамби почти на 100% си е ТРВ.Това колко ще ти изкара-не мога да кажа аз-всичко зависи от много други фактори и най-вече къде шофираш
              LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
              LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
              LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
              Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
              Grande Punto 1.2 LPG

              Коментар


                #8
                GTipo написа:
                Виждам че си в Димитровград, но що не дойдеш на сервизен туризъм до София?Виж тук, и двете марки, които си заслужават има с цени.http://clubalfaromeo.com/forum/showt...hp?t=49255Fast на AXM не знам как са.Ако си пазиш оригиналните, може и като мен - рециклиране, те са TRW. Излиза най-евтино, но ако се направи като хората.За сега си избрал най-неприемливото решение - да взимаш евтини носачи дето не издържат, и да търсиш ниска цена за бройка.
                Така и не намерих къде да ги рециклирам, пазя си ги. Тия носачи, които взех, хич не бяха евтини - 166лв/брой. Само, че изкараха 4000км. Няма проблем да дойда до София, само да не сменям носачи на 2 месеца, то е безумие някакво с тия нашите части. Мерси за линка, сега ще разгледам.Редакция: видях "STILO TRW - 230 лева" Това цената на двата носача ли е?

                Коментар


                  #9
                  До колкото знам цените, на носач, но питай да не те излъжа.Рециклирането тук излиза около 30лв на шарнир.Виж тук:http://www.polyurethan.me/sharnir.htmКолегата от тази фирма мисля че беше също от форума.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    mitaka_71 написа:
                    rotdot написа:
                    Рикамбито го купувах за 150 лв и изкара 5 години на стилото и над 100 000 км, всъщност само единият шарнир има малко луфт, другият носач е абсолютно здрав. TRW ако сложа, ще изкара ли колкото оригиналните?
                    Няма такава цена за Рикамби-можеш да направиш справка.Иначе в опаковките Рикамби почти на 100% си е ТРВ.Това колко ще ти изкара-не мога да кажа аз-всичко зависи от много други фактори и най-вече къде шофираш
                    Това са носачите, който купих за стилото преди почти 5 години от ал. ауто:Беше в брандиран Ricambi Originali плик. Изкара над 100 000 км единият шарнир, вторият носач е абсолютно здрав. Струваха, както ти казах, 150 лв/брой. Колко са били оригинални не знам, но имат щампата и изкараха доста.
                    GTipo написа:
                    Виж тук:http://www.polyurethan.me/sharnir.htmКолегата от тази фирма мисля че беше също от форума.
                    Супер, това не е ли ФЕРАРИСТ? Мерси много, не знаех, че те рециклират.

                    Коментар

                    Working...
                    X