Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

вентилатор Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    вентилатор Типо

    Здравейте, Вентилатора в купето на типото отказа на всички степени. До него идват 12V, пуснах го директно към акумулатора и върти, почистих буксата напръсках с контактен спрей, сглобих и не иска да тръгне Мнения?

    #2
    хм..

    кабела е прекъснат
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      Кой кабел, то до вентилатора ива 12v, и не би трябвало да е прекъснат

      Коментар


        #4
        Vulkan написа:
        Кой кабел, то до вентилатора ива 12v, и не би трябвало да е прекъснат
        няма как да не е прекъснат..щом няма ток до него..провери дали има бушонче..ама май няма
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Според мен ти е това: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=152001
          Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
          Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
          Fiat Bravo 1.4 120k.с.

          Коментар


            #6
            Не е блока с резистороте, защото не върти на четвърта степен, която трябва да е директна,не е бушон, защото не би трябвало да идва ток!

            Коментар


              #7
              Виж релето и бушона, ако и те са добре ще го мислим, релето е най-долното в дясно, бушона и той е там някъде 20 амперов е ... Размени релето с някое от другите за проба и кажи как е
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #8
                Що ли ми се струва че може и четките да са заминали. Закачи го пак на място и пробвай в различни положения дали ще тръгне, наклонен, обърнат. Размърдай си буксата, ако трябва.......
                Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
                ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

                Коментар


                  #9
                  Утре ще пробвам релето, но установих, че до вентилатора не идва чист 12V и ми се струва ключа да не се бъзика нещо иначе бушона е здрав и вентилатора към директно свързване върти яко, наклонен изправен, всякак. А имате ли представа крушката в жабката защо не свети, не идва ток по кабела, гледах за бушон но всички са здрави

                  Коментар


                    #10
                    Крушката в жабката свети само ако си включил фарове или габарити.
                    Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
                    ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

                    Коментар


                      #11
                      смених релето - не е от него!А за крушката да знам, че свети като са пуснати фароветеКажете някой дето разбира от тези неща да я погледне колицата в София

                      Коментар

                      Working...
                      X