Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Болтове за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Болтове за джанти

    Колеги днес си сожих 20 милиметра фланци, купих си болтове, монтирах всичко е ок, но не мога да завия секретните си болтове Можете ли да кажете дали се продават по дълги секрети или трябва да се правят, и какво ще ме посъветвате за опирането на предна лява гума
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Колеги много ми опират предните гуми направо не мога да правя завои, гледам да завивам малко кормилото ама някъде се налага и имам чувсто че ще ми падне калника Утре мисля да го пиля отвътре с ъглошлайфа, някой имал ли е подобен проблем и как го е решил ?
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      Valiosport написа:
      Колеги много ми опират предните гуми направо не мога да правя завои, гледам да завивам малко кормилото ама някъде се налага и имам чувсто че ще ми падне калника Утре мисля да го пиля отвътре с ъглошлайфа, някой имал ли е подобен проблем и как го е решил ?
      Ми да мини на по-малък размер гуми.И на колицата ще и олекне.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        #4
        popara801 написа:
        Valiosport написа:
        Колеги много ми опират предните гуми направо не мога да правя завои, гледам да завивам малко кормилото ама някъде се налага и имам чувсто че ще ми падне калника Утре мисля да го пиля отвътре с ъглошлайфа, някой имал ли е подобен проблем и как го е решил ?
        Ми да мини на по-малък размер гуми.И на колицата ще и олекне.
        Той мотора як какво да и олеква то и така може да се кара ама трябва да намалям като права големи завои. Не искам малки гуми първо щото ще стане по висока и второ щото ги няма, вчера гледах едни клипове как да загъна ръба на калника нагоре
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #5
          Тъй тъй, загъни ги калниците, после ще изгубш подкалниците защото ще им се разбият ушите на захващането, и после ще напърлиш ангренажа с кал и мизерия
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Вальо баце, спри се малко. Още в skype ти казах че стойката на колата е супер но ще имаш яко проблем отпред, ама ти ме убеждаваше че окачването е твърдо и т.н. С тези джанти в частност гуми няма да я бъде, помни ми думата.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              batproho написа:
              Вальо баце, спри се малко. Още в skype ти казах че стойката на колата е супер но ще имаш яко проблем отпред, ама ти ме убеждаваше че окачването е твърдо и т.н. С тези джанти в частност гуми няма да я бъде, помни ми думата.
              Вчера свалих предно дясно колело свалих подкалника да вида точно къде е търкала гумата и този участък го изрязах а ръба на самия калник го загънах нагоре леко с гумения чук , сега е ок няма опиране, довечера като се позахлaди ще направя същото и с левия :P Поне не се наложи махане на целия подкалник
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #8
                Проблема с опирането е решен, темата може да се заключва :D
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар

                Working...
                X