Колеги,скоро ще бъде задължително през цялото денонощие да се кара на фарове.Замислил съм се за дневни LED светлини,заради трудната смяна на крушки на Стилото. Някой слагал ли е на този модел,къде да се сложат,трудно ли е, и колко биха стрували.
Реклама
Collapse
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще караме на фарове целогодишно.Дневни LED светлини.
Collapse
X
-
Няма какво да се замисляш, тва е наи голямата благинка дето съм слагала на колата още преди 3-4 год, сами си светкат, щадят крушките (ползват се дългите светлени и светят на желана от теб сила, обикновено на 30 %) и не ги мислиш въобще. Цената е зависи от модела, наи евтиния вариант е 35 лева при него се изисква колата да има обща точка на кабелите на дългите светлини. Общо взето трябва някои дето разбира да погледне схемата ти на колата и да ти кажа какъв модел е нужен за теб, щото по скъпите модели могат да управляват фаровете по отделно. Ето саита, само дето ще трябва или сам или да си намериш кои да го монтира http://smartdrl.com/, монтажа не е нищо сложно дори не се реже нито един от кабелите по колата, само машинката са прикача към определени кабели. Моята примерно съм я вързал възможно наи просто без да ползвам всичките и функци. Реално имам едно кабелче към общата точка на дългите, едно кабелче за захранване, една маса, и едно кабелче към някои от кабелите за габарити по които машинката се усеща кога си пипнал лоста за да се изключи и да си ползваш габарити или къси както си искаш.Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
-
Ето работещ линк -> http://smartdrl.com/В сайта има схема как се монтира. Иначе самото устройство е колкото запалка.
Коментар
-
Аз се чудя дали с поставянето на тези крушки http://www.autoled-bg.com/index.php?...product_id=103 на мястото на габарита дали ще мини номера пред полицаите
Коментар
-
Или най-добре това http://www.autoled-bg.com/index.php?...product_id=220dogydog написа:Аз се чудя дали с поставянето на тези крушки http://www.autoled-bg.com/index.php?...product_id=103 на мястото на габарита дали ще мини номера пред полицаите
Коментар
-
Да има една запетаика наи на края която спъва саита, но колегата ти е дал корекния саит. Не ти трябва реле, тва нещо си е абсолютно самостоятелно и по никъв начин не ти бърка светлините. неговата задача е като запалиш и отчете 14 волта в мрежата да запали дългите светлини на зададени от теб при първоначална настроика сила. така светят единствено и само те, без габарити без крушки по таблото които да горят масово заради постоянното светене, и наи важното пали фаровете плавно, така щади крушките и удължава в пъти живота им. Е на пример аз съм с наит бреикър на осрам дето хората се оплакват че за 3-4 месеца и си заминавали, е да ама моите са на 4 годиниbobo50 написа:Сайта не е достъпен.Не разбрах къде се монтират,освен това искам да са независими от другите светлини и да се палят с реле автоматично.
В момента в които врътнеш лоста на габарит машинката се изключва и всичко си е по старо му. Лошото е че зимата ако водиш некоя мома в полето да жулиш и тряя да работи мотора за да си пуснал парното, фаровете светят и нямата гасене, освен ако не махнеш бушона на ДРЛ
Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
Коментар
-
http://www.tuning.bg/avto-novini/drl...riya-23124За тези който искат да си поставят дневни светлини
Коментар
Реклама
Collapse



Коментар