Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2.0 hgt в punto mk 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2.0 hgt в punto mk 2

    Имам Fiat punto mk2 1.2 8v 2000год. и ми се иска да му сменя мотора.Обаче 1.8 hgt ми е малко и се чудя дали ще сьбере 2.0 hgt от Bravo. П.п. Пресен сьм вьв форума и се извинявам ,ако не сьм оцелил правилния раздел.

    #2
    Охо поредния ентусиаст с 1 мнение в форума и тръгнал да сменя мотора.Ще се събере ако резнеш тва онова... + цялото окачване и извадиш пари колкото да купиш още 2 коли.Съвет- купи си браво с 2.0 щом искаш такъв мотор.Браво и пунто са си съвсем различни коли. Дори и на браво 1.4 да решиш да слагаш тоя мотор ще имаш доста ядове.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      Ако пунто ХГТ ти е малко, едва ли браво ХГТ ще ти донесе емоцията, която търсиш, все пак разликата във вървежа не е чак толко фрапираща за да предпочетеш петака, по скоро нещо с турбо би било по фрапиращо като вървеж
      punto HGT

      Коментар


        #4
        didich написа:
        Ако пунто ХГТ ти е малко, едва ли браво ХГТ ще ти донесе емоцията, която търсиш, все пак разликата във вървежа не е чак толко фрапираща за да предпочетеш петака, по скоро нещо с турбо би било по фрапиращо като вървеж
        +1
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #5
          Не са ми нужни 100 мнения във форума за да си сменя двигателя... Питам дали е възможно и какви усложнения мога да очаквам.Ако ще се заяждаме не е за тук разговора

          Коментар


            #6
            didich написа:
            Ако пунто ХГТ ти е малко, едва ли браво ХГТ ще ти донесе емоцията, която търсиш, все пак разликата във вървежа не е чак толко фрапираща за да предпочетеш петака, по скоро нещо с турбо би било по фрапиращо като вървеж
            Добре дай някакво предложение.

            Коментар


              #7
              stilio написа:
              didich написа:
              Ако пунто ХГТ ти е малко, едва ли браво ХГТ ще ти донесе емоцията, която търсиш, все пак разликата във вървежа не е чак толко фрапираща за да предпочетеш петака, по скоро нещо с турбо би било по фрапиращо като вървеж
              Добре дай някакво предложение.
              Турбо мотор на фиат оригинално се слага на пунто ГТ той е 1,4 литров, предполагам, че с рязане и преправяне би станал и на МК2.Другия вариант е 2,0 16VT от фиат купе, пак много преправяне и рязане, а тоя пич е набутал 2,0 20VT, но според мен това си е чиста гавра http://www.youtube.com/watch?v=kbbKssg-_KA , тЪ с една дума всичко се прави, но трябва пара да има, без пари нищо не става Друг вариант е турбо двигател от друга марка, пак преправяне и рязане, турбо мотори има бол, само трябва да се купи и някой да знае какво прави
              punto HGT

              Коментар


                #8
                didich написа:
                stilio написа:
                didich написа:
                Ако пунто ХГТ ти е малко, едва ли браво ХГТ ще ти донесе емоцията, която търсиш, все пак разликата във вървежа не е чак толко фрапираща за да предпочетеш петака, по скоро нещо с турбо би било по фрапиращо като вървеж
                Добре дай някакво предложение.
                Турбо мотор на фиат оригинално се слага на пунто ГТ той е 1,4 литров, предполагам, че с рязане и преправяне би станал и на МК2.Другия вариант е 2,0 16VT от фиат купе, пак много преправяне и рязане, а тоя пич е набутал 2,0 20VT, но според мен това си е чиста гавра http://www.youtube.com/watch?v=kbbKssg-_KA , тЪ с една дума всичко се прави, но трябва пара да има, без пари нищо не става Друг вариант е турбо двигател от друга марка, пак преправяне и рязане, турбо мотори има бол, само трябва да се купи и някой да знае какво прави
                Прав си... и е ясно че без пари за никъде не сме. Просто пространството не е кои знае колко голямо и да знам какво горе-долъ би се побрало.

                Коментар


                  #9
                  Може бе, всичко може, основно си приготви флекс, дискове, и оксижен, другото всеки механик може да го направи, а да ще ти трябва ново окачване, ноли лапи и тампони, еку, инсталация, скоростна кутия. Като резнеш рогата и ги удължиш ще стане.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    S_BANKOV написа:
                    Може бе, всичко може, основно си приготви флекс, дискове, и оксижен, другото всеки механик може да го направи, а да ще ти трябва ново окачване, ноли лапи и тампони, еку, инсталация, скоростна кутия. Като резнеш рогата и ги удължиш ще стане.
                    Почвам да си търся човек с опит в рязането и нагаждането... Инъче мотор намерих днес 20v 2.0 за 300 лв.

                    Коментар


                      #11
                      stilio написа:
                      didich написа:
                      stilio написа:
                      didich написа:
                      Ако пунто ХГТ ти е малко, едва ли браво ХГТ ще ти донесе емоцията, която търсиш, все пак разликата във вървежа не е чак толко фрапираща за да предпочетеш петака, по скоро нещо с турбо би било по фрапиращо като вървеж
                      Добре дай някакво предложение.
                      Турбо мотор на фиат оригинално се слага на пунто ГТ той е 1,4 литров, предполагам, че с рязане и преправяне би станал и на МК2.Другия вариант е 2,0 16VT от фиат купе, пак много преправяне и рязане, а тоя пич е набутал 2,0 20VT, но според мен това си е чиста гавра http://www.youtube.com/watch?v=kbbKssg-_KA , тЪ с една дума всичко се прави, но трябва пара да има, без пари нищо не става Друг вариант е турбо двигател от друга марка, пак преправяне и рязане, турбо мотори има бол, само трябва да се купи и някой да знае какво прави
                      Прав си... и е ясно че без пари за никъде не сме. Просто пространството не е кои знае колко голямо и да знам какво горе-долъ би се побрало.
                      Хахах, Имам усещането че тая работа с какво би се побрало като мотор си я представяш като да вкараш пералня в багажника.Хванеш ли да го режеш с флекс и оксижен вервай ми от това кола нема да стане. Ако беше такъв спец по модификациите едва ли щеше да искаш акъл по форума.Купи си едно браво хгт щом ти е мерак, и не се занимавай с почти невъзможни неща. Ще си ми благодарен ако ме послушаш.
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #12
                        Внимавай какво искаш да създадеш!!!Имаше колега от форума който за съжаление вече не е сред нас.ПроектътПоследствията
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар

                        Working...
                        X