Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дръжки на вратите на браво от алфа 147

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дръжки на вратите на браво от алфа 147

    Здравейте колеги както написах в заглавието за дръжки от алфа 147.. Вече 2-ро браво виждам с такива хронирани дръжки от алфта 147..Та питането ми е някой знаели как се слагат да ли си напасват както оригиналните на браво или трябва да се нагаждат и дали си остава старата брава или новата от 147 цата..
    Bravo 1.8 16v Gt

    #2
    Масово се слагат от Мареа (включително и аз), първия път си е играчка монтажа, но вече го правя за норматив :D. За дръжки от 147 не знам дали са еднакви отворите, иначе няма невъзможни неща .
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...hp?t=36810На няколко места казват че стават. Иначе звучи добре идеята .
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Свалял съм на бравото дръжките , и на алфа 147 също, поразително приличат откъм положение на лостчетата,начин на вадене и размери но не съм ги слагал от едната на другата. Би трябвало да станат щом си виждал.
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #5
          а бравите остават ли си от бравото или трябва новите от алфа 147 ?
          Bravo 1.8 16v Gt

          Коментар


            #6
            Ами на кое точно викаш брава? Самата дръжка се вкарва в отвора и се закачат 2-те лостчета за отключването и за отварянето, и патроните на самите дръжки се сменят и това е.
            Фиат Крома 1.9 16v+
            Фиат Браво 1.6 16v
            Фиат Мареа 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Брава казва на механизма който заключва вратата
              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

              Коментар

              Working...
              X