Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на някои части от къде да ги закупя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на някои части от къде да ги закупя

    Здравейте колеги обмислям покупка на на резервни части от сайта axm-auto и желая да ви попитам качествени ли са частите от там и също така резервните части фиат качествени ли са или има по-добри на същите цени също така запалителните кабелите джан мор качествени ли са ? Нещата които мислям да сменям са : съединител , дискове ,накладки , семеринги на кол. вал , обтяжна ролка , запалителни кабели Благодаря предварително

    #2
    като на всяко друго място са, те не са производители все пак. Специално за кабелите и семеринга, ако не ти правят проблем и искаш профилактичнод а ги смениш- недей. Кабели джанмор имах, профилактично махнах оригиналните си кабели уж да нямам грижи и след няма и година взе да патка, върнах си оригиналните и повече не съм ги пипал, а са на 15 години вече. Семеринги има много случай на нови протекли след няколко хил км. Иначе аз лично пазарувам от ахм ауто, защото съм доволен от отношението.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Кабелите не са ми за смяна просто видях че имат някакви кабели за автомобили на газ и щом не си доволен няма да ги сменям кабелите ,но семерингите ми текат и са си за смяна доста отдавна пак и ме притеснява от страната на ремъка семерингата защото съм чувал че ако се омасли ремъка може да стане някои беля

      Коментар


        #4
        И аз съм пазарувал от тях. Проблеми не съм имал.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          Re: Смяна на някои части от къде да ги закупя

          dogydog написа:
          Нещата които мислям да сменям са : съединител , дискове ,накладки , семеринги на кол. вал , обтяжна ролка , запалителни кабели Благодаря предварително
          Стой далече от дискове и накладки "Steinhof". Аз не бих пазарувал нищо повече от там.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #6
            Не ги защитавам, не съм на процент, но 100% положителни мнения за нито една фирма в Бг няма да чуеш, вероятно не само в Бг. Аз си пазаря оттам от 2005-6 година и за мен е важно, че като имах рекламация на носач /използван/ го смениха без разправии. Качеството на частите е навсякъде еднакво ниско.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              За носачите, така и аз съм чул, сменят ги, ама с голямо "ОБАЧЕ". Въпреки че на мен ми дадоха четири нови тампона за пренабиване, и сам да се оправям, в "техния сервиз". На единият носач шарнира беше супер хлабав, без луфт обаче. Е не ми го смениха.А и да не отварям дългата тема със снимки, как маншона на шарнира се разпада за броени месеци, и като ти се скапе шарнира, после не ти признават гаранцията за това. Ама с удоволствие ще ти продадът силиконови маншончета, след като им направиш рекламация за оригиналните маншони.И на края си викаш "Е@ем ти и гаранцията".А на момчето му споменах за Стеинхоф-а, защото имаше доста оплаквания от тях в една тема. Мога да я изровя.А че частите навсякъде са с ниско качество, е така. Затова вече преди човек да прави нещо по колата, първо трябва да разучи всичко по отношението на този проблем. Което е дразнещо.
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                Но реално погледнато за тези цени какво да очакваме вчера звъннах в сервиза на фиат и като попитах а съединител 300лв накладки 100лв дискове 80лв бр и всичкото го нямат в бг А колеги марката резервни части фиат хубави ли са наи вече ремък и ролка фиат

                Коментар

                Working...
                X