Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си махна ли катализатора.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да си махна ли катализатора.

    Привет на всички колеги. Чудя се от доста време дали да не си махна катализатора, но не знам до какви плюсове и какви минуси ще доведе това. Също другото което ме интересува е ако го махна задължително ли трябва да сложа резонансно гърне или може да се съединят двата края на тръбата. Колата е Fiat Bravo 1.6 16v 2000 година.Благодаря предварително

    #2
    Re: Да си махна ли катализатора.

    unreax написа:
    Привет на всички колеги. Чудя се от доста време дали да не си махна катализатора, но не знам до какви плюсове и какви минуси ще доведе това. Също другото което ме интересува е ако го махна задължително ли трябва да сложа резонансно гърне или може да се съединят двата края на тръбата. Колата е Fiat Bravo 1.6 16v 2000 година.Благодаря предварително
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=90058 Колега темата е дискутирана не веднъж :D
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      ако сложиш права тръба много ще шуми, аз я свърших тая работа оня ден, само че си сложих резонатор, взех го от теодор за 35 лева и стана мн добре - никаква разлика в шума спрямо преди

      Коментар


        #4
        1. Съжалявам че не съм видял темата и пуснах нова 2. А има ли някаква разлика във вървенето или горенето, с две думи има ли смисъл да се занимавам да го махам?

        Коментар


          #5
          за разход немога да кажа, защото сега засичам, но вървеж при мен имаше промяна, е не очаквай чудеса, но според мен, няма да сгрешиш ако го махнеш, изпял си е песента

          Коментар

          Working...
          X