Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

багажник за велосипед.снимки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    багажник за велосипед.снимки

    Купих си багажник за колело за петата врата.Притеснява ме захващането към стъклото.Багажника е италиански и в упътването пише че ктава и за брава.Моля имащите опит да коментират
    Прикачени файлове

    #2
    Това не трябва да те притеснява. Трябва да те притеснява че ще ти издере колата. Тоз модел са такива.Можеш да спасиш малко с гумени подложки.Закачил си го високо, според мен. Тези долните трябва да опират в бронята. Колелата ще висят на-много на тях.Имах такъв, на браво не съм го ползвал, но на Типо и Стило - да.Купи си комплект допълнителни колани със стяги, за по-сигурно.Аз си бях взел, и връзвах един колан и през задните врати, щото само на багажника на някоя дупка..
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Имам багажник за велосипеди и съм го ползвал на Бравото и Мареата.Товарил съм до 4 велосипеда и стъкло не успях да счупя.КОгато съм с Бравото товаря и куфари с багаж.Това с издирането на боятя е вярно.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        благодаря колеги успокоих се най много заради стъклото а за боята не се притеснявам толкова

        Коментар


          #5
          Ползвам в момента такъв багажник и нямам проблем нито с прозореца, нито с боята. Допъпнително подсигурявам колелетата с ластични въжета.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар

          Working...
          X