Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв Фиат да си взема ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    тц, по мои наблюдения това е нормално за италиянец до 30 години, след 8 вечерта, а в петък и събота цяла нощ, на 4-лентови булеварди. аз затова съм много скептичен относно бравотата от италия с двигател над 1,2. също и по-мощните пунтота. последния път като ходих натам забелязах, че карат доста ланчии от малките.иначе като коректност са невероятни наистина. например мен тръпки ме побиваха, като ги гледах как спират отдалече, когато се приближиш на 1-2 метра от пешеходна пътека. то чак ти става неудобно, че им създаваш такива неудобства, докато просто си седиш на някое кръстовище и се чудиш накъде да хванеш. п.с. точно в Торино през 2005 забелязах, че хората хич не караха фиати, че и даже се изказваха негативно по въпроса, а бяха фенове на голф. затва на принципа, че никой не е пророк в собствената си страна убедено си взех фиатчето
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #62
      slonikon - п.с. точно в Торино през 2005 забелязах, че хората хич не караха фиати, че и даже се изказваха негативно по въпроса, а бяха фенове на голф. затва на принципа, че никой не е пророк в собствената си страна убедено си взех фиатчето [/quote]Всяка държава има различни предпочитания ! Аз като ходих до Германия да си купувам кола през 2005 г, ми направи впечатление че автопарка им бяха с японски- корейски бензинови коли, а дизеловия основно бяха немски ,и попитах посредника който живееше там, защо немеца кара корейски и разните японски, и човека ми отговори така: бензиновите коли ги взимат хора които не въртят на година повече от 15 000км,а дизела го взимат които въртят над 15хил ,км.Също спомена че корейските бензинки били по-здрави от немските събратя,а и гаранцията била по-голяма спрямо немските бензинки.
      Fiat palio 1.7td

      Коментар


        #63
        така към колегата аз съм с Мареа долу от подписа и съм много доволен от вървене и разход за консумативи и части не са скъпи(сега ако ги сравняваш с някои опел или голф от 92-95 ще ти се сторят скъпи)вярно че е малко големичка ама според мен големите коли се карат по лесно и много бързо се свиква с тях,за дизела проблема е че трябва да имаш хубав акумулатор зимата нищо повече и да му слагаш хубава нафта особено за JTD че при него частите са по скъпи от колкото при ТД но пък са по икономични това мога да кажа аз от към дизелите и марката Фиат Мареа

        Коментар


          #64
          Пак съм аз колеги, ей сега видях Фиат Стило, изглежда доста добре, имаме ли някой съфорумец със такава кола да даде мнения ?
          Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

          Коментар

          Working...
          X