Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светна ми странна лампа на таблото??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светна ми странна лампа на таблото??

    Светна ми лампа на таблото,за която нямам никаква представа за какво е,та въпроса ми е за какво е лампата и какво да направя за да я изгася??? А колата е Марея 2.4тд
    Прикачени файлове

    #2
    Имаш проблем с дюза/и. Това е тази лампа! Диагностика ще покаже какъв е точния проблем.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Отивай на диагностика...
      BMW 318is COUPE 140hp
      FIAT BRAVA 1.6 16V 66kW

      Коментар


        #4
        sa6obravoto написа:
        Имаш проблем с дюза/и. Това е тази лампа! Диагностика ще покаже какъв е точния проблем.
        Нооооо...може и да не е дюзи...това е индикация която показва проблем в електрониката обслужваща двигателя...
        BMW 318is COUPE 140hp
        FIAT BRAVA 1.6 16V 66kW

        Коментар


          #5
          Сега отидох и я запалих и не светеше,но ще отида да видя каде,,я боли,,.

          Коментар


            #6
            Колега темата ми е точно над твоята, и проблема който описвам в част от нея включва и този индикатор! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88808 Ще се радвам да споделиш информация след диагностиката.

            Коментар


              #7
              Това е лампата чек енджин , с 2 думи може да е всеки един датчик на мотора тази лампа е предупредителна за проблем и в никакъв случай не е категорична ,че е проблем с дюза , нищо че прилича на това на диагнистика като видят какви са грешките ще ти кажат какъв е проблема
              Power Under Pressure

              Коментар


                #8
                След диагностика излезе повредена стоп машинка и колата си е ОК.

                Коментар


                  #9
                  WhitePower написа:
                  Това е лампата чек енджин , с 2 думи може да е всеки един датчик на мотора тази лампа е предупредителна за проблем и в никакъв случай не е категорична ,че е проблем с дюза , нищо че прилича на това на диагнистика като видят какви са грешките ще ти кажат какъв е проблема
                  Само да допълня, че има грешки, от които светва този индикатор и след изгасването му( липса на проблема) грешката не се записва за последващо четене.... бахти как го казах, дано да ме разберете.
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    #10
                    veselin10 написа:
                    WhitePower написа:
                    Това е лампата чек енджин , с 2 думи може да е всеки един датчик на мотора тази лампа е предупредителна за проблем и в никакъв случай не е категорична ,че е проблем с дюза , нищо че прилича на това на диагнистика като видят какви са грешките ще ти кажат какъв е проблема
                    Само да допълня, че има грешки, от които светва този индикатор и след изгасването му( липса на проблема) грешката не се записва за последващо четене.... бахти как го казах, дано да ме разберете.
                    Туй само при нас Веско.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      kiriluz1 написа:
                      quote="veselin10"]
                      WhitePower написа:
                      Това е лампата чек енджин , с 2 думи може да е всеки един датчик на мотора тази лампа е предупредителна за проблем и в никакъв случай не е категорична ,че е проблем с дюза , нищо че прилича на това на диагнистика като видят какви са грешките ще ти кажат какъв е проблема
                      Само да допълня, че има грешки, от които светва този индикатор и след изгасването му( липса на проблема) грешката не се записва за последващо четене.... бахти как го казах, дано да ме разберете.
                      Малко превод в ефир Всъщност има грешки които светват този индикатор и други който ,не. Както и понякога се регистрира грешка която пали индикатора , а след това я няма, тогава индикатора не свети но при диагностика грешката я има записана. Дано да съм успял с превода че се омотах

                      Коментар


                        #12
                        Добре се справяш и е точно така както казваш.
                        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                        Коментар


                          #13
                          Веско е имал предвид че има грешки който не се записват и при диагностика не се виждат, това са примерно некоректни стойности на някой датчик. Но както казах по горе това е екстра само на Хитачито.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар

                          Working...
                          X