Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак за кормилната рейка на Темпра.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пак за кормилната рейка на Темпра.

    Колеги,можете ли да дадете съвет при покупка на рейка; втора ръка; какво трябва да гледам,за да не купя същата като моята-течаща?При Италианеца е пълно с рейки,но как да избера читава...Някой знае ли, дали мога на мястото на хидравлична мога да сложа механична рейка?

    #2
    и аз бях преди месец пред същата дилема, за щастие ми се размина-засега. и аз звънях на италиано и питах а нещо маркирате ли ги ако пак ми тече нали няма нужда, казаха да забравя. в едно по-малко населено място обаче казаха никакъв проблем ако тече веднага я сменяме. защо не пробваш и ти в пирдоп или просто в други морги, този италианец се напълни с кинти и се наду много
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Пак за кормилната реика на Темпра.

      stanislavchomama написа:
      Колеги,можете ли да дадете съвет при покупка на рейка; втора ръка; какво трябва да гледам,за да не купя същата като моята-течаща?При Италианеца е пълно с рейки,но как да избера читава...Някой знае ли, дали мога на мястото на хидравлична мога да сложа механична рейка?
      Че може - може, не е проблем... само че аз съм с механична рейка и ти казвам - иска ми се да не бях... Рискувай, к’во толкова... парите идват и си отиват - удоволствието и комфорта са важни! Е да, ако не караш всеки ден в София може би не е чак толкова важно да си с хидравлика във волана... но за София и големите градове си е направо задължително според мен...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Не разбрах,какво да пробвам в Пирдоп. И как съвпада механична с хидравлична,шлиците на карданчето еднакви ли са?А за другото-аз съм як в ръцете.

        Коментар


          #5
          Колега мисля че pugsy имаше останала една рейка.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар

          Working...
          X