Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупена ролка на ангренажен ремък.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупена ролка на ангренажен ремък.

    Здравейте колеги,първия ремонт на Бравото дойде ... докато си карах, и колата в ниските обороти започна да тропа страшно много. Викнах един приятел, който разбира повече отворихме капака и се видя, че ангренажния ремък е доста разхлабен и 100% е заминала някоя ролка.Въпросът ми е можете ли да ми препоръчате някой сервиз в който да я закарам и в който ще ми го сменят на някаква прилична цена. Така като гледам и събирам мнения около 200 лева не ми мърдат. Ако можете да ми дадете някакви съвети какво да правя, че е лоша работата Стискам палци само това да е проблема и да не се е стигнало до нещо по-сериозно.

    #2
    При мене наскоро ми се случи да се счупи ограничителния палец на обтяжната ролка т.е вече не беше обтяжна и ремъка се беше разхлабил за щастие без последствия. Иначе ако и при тебе е така цената на обтяжната ролка е около 70лв (за 1.6 16в) .
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Аз също го имах този проблем,беше счупил щифта на обтяжната ролка и беше прескочила с 5 зъба(2 на разпределителните и 3 на коляновия вал)как не е ударила клапани не знам.Хубавите ролки(SKF,INA,SNR) са около 60 и няколко-70лв.Тук в Габрово мой познат ми взе 80лв. за смяна на ангренажа и ремонт на този щифт.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        Вече в 2 сервиза ми казаха, че смяна на ангренажен ремък/ролка - 120-150 лева?Нормално ли е това?

        Коментар


          #5
          Да цената е приемлива с частите от тях
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Това е цената само за труда. В един сервиз ми поискаха 300 лева за всичко. Няма да казвам кой е.Обадих се в Lisan и там момчето беше много любезно и цената - добра. Днес или утре ще отида да проверя. Прочетох хубави отзиви за тях.

            Коментар


              #7
              baychev написа:
              Това е цената само за труда. В един сервиз ми поискаха 300 лева за всичко. Няма да казвам кой е.Обадих се в Lisan и там момчето беше много любезно и цената - добра. Днес или утре ще отида да проверя. Прочетох хубави отзиви за тях.
              Виж Дани с Дружба, по близо ти е ако си в Мусагеница.Телефона му го има в сервизи
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                antondz написа:
                300 лв е доста висока цена, аз го смених за 200 лв., сервиза е в младост/горубляне РМ АУТО , аз лично съм много доволен от тях. Много бързо работят и цените са доста добри.
                Имаш ли други постове във форума, освен за РМ АУТО ? :D За рекламата ли се регистрира?
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар

                Working...
                X