Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно ли е заден мост от АЛФА на БРАВА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възможно ли е заден мост от АЛФА на БРАВА

    Здравейте колеги!Предстои ми смяна на заден мост поради разкрачване /Фиат Брава 1.6 16 1996г./Четох , че могат да се заменят барабаните с дискове от Алфа .А дали може това да стане с целият мост , от Алфата на Бравата?Че ще се дават парички е пределно ясно , но поне ще изглежда готино, а не както сега:http://prikachi.com/images/707/4656707c.jpgБлагодаря предварително за всички съвети и мнения които ще дадете!Поздрави!
    Fiat Marea 1.9 JTD

    #2
    Би трябвало, стига и алфата, да е на типова платформа. Аз нямах ядове с мост от 155 на Типото. Трябват ти жилата за ръчната за дисковите спирачки. При мен имаше и някаква особеност с прехода на спирачните тръби към моста, та си ползвах една тръбичка от алфата. Трябва да е сваляш/слагаш принципно.
    AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
    AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

    Коментар


      #3
      Благодаря колега,съветвах се и с майсторче , той също каза че трябва да са едно към едно.Намерих си и донор - 146-ца.Моста бил перфектен , но ме интересува тези 180 лв./ с работа / как ви звучат? Просто да вляза в крак с нещата.При смяната ще снимам и после ще кача снимките , но това чак другата седмица.Поздрави !
      Fiat Marea 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        ако имаш абс и донора ти трябва да има абс, и то със същите датчици като твойте, иначе няма да ти работи абс-а. цената с труд е нормална, ако и моста е в добро състояние накладки дискове лагери

        Коментар


          #5
          На мен ми звучат добре тези 180лв. за всичко.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар

          Working...
          X