Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Амортисьори от ФИАТ , стават ли на Алфа 146

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Амортисьори от ФИАТ , стават ли на Алфа 146

    Колеги , моля всеки който знае със сигурност дали от някой модел на фиат , амортисьорите биха станали на алфа ромео 146 1,4 т с . Един познат трябва да сменя на алфата , а са му казали космически суми за амортисьори . Питам защото знам че за нашите не са много скъпи.
    Fiat Bravo 103 1996

    #2
    Задните стават от браво 2.0 , от 155 и от 145, а предните стават от 145 и от 155.
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #3
      Аз не уточних че става въпрос за предните
      Fiat Bravo 103 1996

      Коментар


        #4
        Много части са взаимно заменими на 146цата с бравото , задните носачи , пружини , задните барабани с накладките , казанчето на хидравликата , кутитията на въздушния филтър е същата , казанчето за чистачките е същото . И един голям плюс за багажника на 146цата - огромен е в сравнение с бравото .
        Fiat Bravo 103 1996

        Коментар


          #5
          И предните носачи на алфата са като на Браво ХГТ/Мареа.После като отида на работа ще погледна в каталозите дали някой амортисьори пасват,понеже не съм напълно сигурен и ще пиша.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            Хванали сме се с колегата ми да му обслужиме алфата с някой неща , и достигнах до извода че алфата си фиат с дизайн на алфа ромео - и нормално нали са корпорация.
            Fiat Bravo 103 1996

            Коментар


              #7
              dimitrof9009 написа:
              Хванали сме се с колегата ми да му обслужиме алфата с някой неща , и достигнах до извода че алфата си фиат с дизайн на алфа ромео - и нормално нали са корпорация.
              Ами корпорация ама никакви амортисьори от Фиат не стават на Алфа,номера по KYB e 334913 и пасват единствено за Алфа 145/146 пускам ти снимка с моделите,които пасват.
              Прикачени файлове
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар

              Working...
              X