Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взаймозаменяемост на части от Браво Брава Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Взаймозаменяемост на части от Браво Брава Мареа

    Искам да попитам калниците от Браво Брава и Мареа еднакви ли са в смисъл калници от Брава или Мареа стават ли на Браво ? И Бравото ми е 1.4 95г. с климатик ако му сложа по късия пистов ремък трябва ли да се преправя нещо или просто само се слага като се игнорира колелото на ремъка на климатика ? И радиатора водния за охлаждането съвпада ли ми и от други модели двигатели и ако да с какви (моят е магнет марели с тънки плоски тръбички и двата маркуча са горе )
    Fiat Bravo 1.4 12v '95

    #2
    по втория въпрос да игнорираш само климатика.
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


      #3
      За калниците,от Мареа и Браво ХГТ не стават,можеш да ползваш само от Браво/Брава и то с двигатели без ХГТ.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        Re: Взаймозаменяемост на части от Браво Брава Мареа

        kurticata написа:
        Искам да попитам калниците от Браво Брава и Мареа еднакви ли са в смисъл калници от Брава или Мареа стават ли на Браво ? И Бравото ми е 1.4 95г. с климатик ако му сложа по късия пистов ремък трябва ли да се преправя нещо или просто само се слага като се игнорира колелото на ремъка на климатика ? И радиатора водния за охлаждането съвпада ли ми и от други модели двигатели и ако да с какви (моят е магнет марели с тънки плоски тръбички и двата маркуча са горе )
        Калниците на Marea и Bravo HGT са съвместими, всички останали са различни т.е. Bravo SX/GT и Brava SX/ЕL/ЕLX са взаимозаменяеми.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Re: Взаймозаменяемост на части от Браво Брава Мареа

          batproho написа:
          kurticata написа:
          Искам да попитам калниците от Браво Брава и Мареа еднакви ли са в смисъл калници от Брава или Мареа стават ли на Браво ? И Бравото ми е 1.4 95г. с климатик ако му сложа по късия пистов ремък трябва ли да се преправя нещо или просто само се слага като се игнорира колелото на ремъка на климатика ? И радиатора водния за охлаждането съвпада ли ми и от други модели двигатели и ако да с какви (моят е магнет марели с тънки плоски тръбички и двата маркуча са горе )
          Калниците на Marea и Bravo HGT са съвместими, всички останали са различни т.е. Bravo SX/GT и Brava SX/ЕL/ЕLX са взаимозаменяеми.
          Всъщонст, ако вземеш калници и броня от Марея или ХГТ ще паснат на Бравото ти, НО само ако са в комплект, иначе по отделно няма.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            А задно окачване от Мареа може ли да стане на Брава ?
            Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

            Коментар

            Working...
            X