Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отзиви от махнати катализатори при дизел двигатели

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Махнат втори поред на jtd - два положителни ефекта - 1. леко по-пъргава става в ниските, 2. взех им по 320 лева и един негативен ефект - позависва ускорението във високите обороти.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

    Коментар


      #17
      И надвете коли го махнахме. Осезаем резултат имаше само при бравата накоято явно е бил доста задръстен. При стилото освен че малко взе да припушва друго не съм усетил кой знае колко...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #18
        Добре де, при мен пуши първите 5км, и след това няма, явно го отдавам но това че имало в гърнето остатъчни боклуци от операцията.Вече повече от четири дена жичкам, не видях да изпушва или леко да пуши, но определено стана по-тиха , и по пъргава в ниските обороти .При мен беше наполовина запушен, само в централната част успях да видя от другия край светлината, определено бе тръгнал да се запушва. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Не съжалявам че го махнах,рано или късно щеше да дойде момента,на нашите горива в БГ просто няма как!
        Fiat palio 1.7td

        Коментар


          #19
          D. Stanev написа:
          ....негативен ефект - позависва ускорението във високите обороти.
          това пък защо ?!?!?!?

          Коментар


            #20
            u_bo написа:
            D. Stanev написа:
            ....негативен ефект - позависва ускорението във високите обороти.
            това пък защо ?!?!?!?
            Ами и аз не съм съвсем сигурен защо... на мястото на катализатора сложих от тия специалните гърнета (като тръба с уширение и с мрежа вътре). Даже след ремапа пак има подобни признаци, макар и не в такава стапен както с орито непосредствено след отстраняването на катализатора.
            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

            Коментар

            Working...
            X