Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за характеристика на лети джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за характеристика на лети джанти

    Здравейте колеги, на скоро си взех Фиат Браво, но за съжаление на нея има само едно радио и искам малко да я вкарам в ред. Търся и лети джанти.Ситуацията ми е следната: Аз имам алуминиеви джанти от Митсубиши Каризма и искам или да ги бартеросам за алуминиеви на фиат или да ги продам. Стоят от две години и никой не ги ползва а джантите са много хубави. Пуснал съм ги на 2 места и всеки ме пита за тяхната характеристика и главно за междуболтово разстояние. Много се извинявам за изключително тъпия въпрос но не съм компетентен в тази област, къде го пише това разстояние и ако не го пише как да го разбера ? снимал съм джантата и има някаква характеристика но не знам кое за какво е... Мисълта ми е ако някой може да ми помогне и обясни кое за какво е и колко горе долу вървят тези джанти. Забележките са им че нямат капачки и са леко ужулени само отстрани на лайсната и то много леко на снимка се вижда. Много ще съм благодарен за малко помощ... БЛАГОДАРЯ ВИ !!!http://mmalamov.snimka.bg/business/m...62170.26634780
    Поздрави,
    Мартин Маламов
    Mobile: +359 885 602958
    Office: +359 988 300319

    #2
    Мериш център/център отворите по диагонал.Другите работи ги пише на джантата на последната снимка.
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
    ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

    Коментар


      #3
      ако са оригинални за митсубиши са 4х100 централен 56 широки 7J с ЕТ35 сам виждаш къде пише J и ЕТ оставало ти е само малко да се поровиш да разбереш междуболтовото което конкретно за каризма си е 4х100 :D успех с продажбата им
      Haters Gonna Hate

      Коментар

      Working...
      X