Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тракане от страната на ремъците + Видео

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тракане от страната на ремъците + Видео

    Здравейте!!Имам едно тракане от няколко дена което адски много ме нервира.Чува се от страната на ремъците.Доста отчетливо притракване в ниските обороти и като подам съвсем леко газ и спира. Най добре се чува под колата ама не мога да го хвана от къде идва . Започва да трака когато позагрее...Ако някой е минал по тоя път ще се радвам да сподели мнението си ! http://www.youtube.com/watch?v=au33P...RrziSxBiLUH70=

    #2
    не ми звучи добре да ти кажа. По-добре сваляй ремъка и започвай да уточняваш къде лопа, може да е ролка, може 100 неща да са де.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Откачаи ремък по ремък , и ако пак не спре.... лоша работа. Виж да немаш неква хлабава свещ, случвало ми се е да ми се отхлаби ама пък маи не чукаше баш така силно
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Нещо странно става с тая кола ....Сега проверих маслото едвам се отбеляза на щеката а го проверих преди няколко дни беше почти на максимума ...Сега долях ще видим дали пак ще чука.Течове няма.

        Коментар


          #5
          А свещите как са в този случай?
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            По принцип са на няколко месеца не съм ги свалял да ги гледам.Днеска пак притрака малко обаче спря..може би от дъжда се е намокрило някъде.Чак в неделя ще мога да сваля ремъка да видим дали е от мотора.

            Коментар


              #7
              ivan_cirkov90 написа:
              По принцип са на няколко месеца не съм ги свалял да ги гледам.Днеска пак притрака малко обаче спря..може би от дъжда се е намокрило някъде.Чак в неделя ще мога да сваля ремъка да видим дали е от мотора.
              А антифриза провери ли ? Щом изчезва маслото.
              Fiat Stilo

              Коментар


                #8
                Малко смешна история се получи.Имал съм теч на масло от филтъра и явно само в движение.От както долях масло беше тракало само за малко,от няколко дни го няма гадния звук.Ще пиша ако има някаква промяна.

                Коментар

                Working...
                X