Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на ремъци ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на ремъци ?

    Колеги кажете някой сервиз където да отида за смяна на ремъци ... Става въпрос за "сервиз" в който си вършат работата както трябва (да знам, че със сигурност ремъците са сменени) - ако имате наблюдения към някой ?АутоИталия и Ванто... не ме устройват, защото за мен те са измам.. .. .. .. аа обиржий !За София - колата е от подписа ...А и другото съм се спрял на "Dayco"- с които съм и в момента и "Gates" за които четох, че са доста добри ...Някакви мнения или други предложения ?
    Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

    #2
    Ако сменяш и пистов ремък - гледай да е с грапав гръб
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Вентура, Лисан, Екстрийм...
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        :D И аз да дам един съвет-Вентура. В събота ми смениха ремъци и ролки.Много доволен

        Коментар


          #5
          Да дам мнение за марките.Ролки INA,SKF или SNR,ремък,която и от двете марки да избереш са достатъчно добри.По принцип отзивите са,че Gates са най-добрите ремъци,но аз следващия месец ще заложа на Dayco.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            ролки DAYCO, ремък нещо със М започваше гледай да пише ХS, кора под двигателя, под калник.. ако имаш си4ко тва 120 000км държат. 150лв матрял и правиш обслужване около ангренажа. 3 ролки са може и на алтернатора ако имаш възможност и забравяш.просто ако някой ти каже , 4е DAYCO не се слага от фиат - да го духа му казваш :D
            Punto JTD
            http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

            Коментар


              #7
              jimi69 написа:
              ролки DAYCO, ремък нещо със М започваше гледай да пише ХS, кора под двигателя, под калник.. ако имаш си4ко тва 120 000км държат. 150лв матрял и правиш обслужване около ангренажа. 3 ролки са може и на алтернатора ако имаш възможност и забравяш.просто ако някой ти каже , 4е DAYCO не се слага от фиат - да го духа му казваш :D
              Колега това дето пише XS марката е Gates,а Дайко са италиански и се слагат от Фиат.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                Сигурно отново ще сменя ремъците с "Dayco" ...Щом казвате "Вентура" - нека бъде "Вентура" ... Само да попитам там предлагат ли ремъци или аз ще трябва да си закупя от някъде, а в сервиза само да ги сменят ?А другото което е "ролки, демпферна шайба и т.н." са сменяни 2008г. - сега трябва ли да се сменят ?И какво ще рече "грапав гръб" - горната страна на ремъка да е грапав не гладък - така ли ?
                Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                Коментар


                  #9
                  Martin’s написа:
                  И какво ще рече "грапав гръб" - горната страна на ремъка да е грапав не гладък - така ли ?
                  Да, за Стило евтин и чудесен вариант е ремък Хътчинсън от силно мразените Евро07.Става дума за пистовия ремък.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар

                  Working...
                  X