Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво фарове Н1 а не Н7(евентуално писпособяване на Н7) !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво фарове Н1 а не Н7(евентуално писпособяване на Н7) !!!

    Пичовее... да ви разправя какъв коцуз съм... четох във форумчето че препоръчвате Осрам Силвърстар за колите си... явно аз съм разбрал нещо погрешно щото отидох вчера до практикер и си харесах едни силвърстар Н7 за Бравото ми 25лв. едната ... обаче се зачудих дали ще станат за обикновените фарове или са за халогените и се сетих че някой беше писал че трябват Н4 . И така купих си 2 Куул Блуу за 12лв едната, прибирам се махам фаровете отварям капачките и гледам едни пръдливинки крушцици на които пише Н1 ... ужас. Разглобих всички фарове гледам всички са Н1 ... отварям менюъла на бравото и то си пише бе всички крушки са Н1 . Та така де днес ще се пробвам да ги върна и да си взема Н1 ама ако не стане да знаете че продавам 2 крушки Н4 Куул блуу Осрам.
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    #2
    Откъде ти хрумна точно H7 пък Всички модели браво са с H1 на късите, на дългите и на халогените и са все по 55W.Еднакво-заменими са. Аз лично съм сменил абсолютно всички крушки :D Наслагал съм бяла светлина уж дето се води, ама не е баш бяла. Всичко е H1.
    Bravo(TM) HGT

    Коментар


      #3
      Де да знам от къде ми хрумна ши са таковам у главата проста ... някъде във форума четох нещо подобно ама.. той ли беше блъснал линейка него ли го беше блъснала ....
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        H1

        Опитай може и да ти ги сменят Ако си запазил бележката и не си ги повредил кутиите сменял съм некачествени отверки минава понякога и аз преди мислех че са H4 и видях едни хубави и викам да ги взема и ядец после ми ги смениха за H1
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Е супер , касовата бележка не я пазя но платих с карта ако искат доказателство мога да им изкарам извлечение, а пък и не съм ги отварял опаковките изобщо като видях че не стават!
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Всичко 6 намериха ми касовате бележка в ролките им и ги върнах и си взех Осрам Силвърстар Н1 само не съм ги пробвал още!
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              rustson написа:
              Всичко 6 намериха ми касовате бележка в ролките им и ги върнах и си взех Осрам Силвърстар Н1 само не съм ги пробвал още!
              Кажи как са след като ги пробваш? Ти с какви си сега? И на халогените ли ще си слагаш от тях?

              Коментар


                #8
                Явно съм бил със същите преди (пак осрам бяха) ама не бях сигурен дали са пак силвърстар.. няма особена разлика(уж 50% повишена светимост..), като че ли светлината е малко по-бяла ама е трудно да се каже. Най-важното е че си регулирах фаровете и това оказа сериозен ефект. Малко ме е яд че не си взех Куул Блу Осрам може би щяха да светят по-добре . Ако някой кара с такива да каже как се вижда, да знам дали да си взема такива!
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  rustson написа:
                  Явно съм бил със същите преди (пак осрам бяха) ама не бях сигурен дали са пак силвърстар.. няма особена разлика(уж 50% повишена светимост..), като че ли светлината е малко по-бяла ама е трудно да се каже. Най-важното е че си регулирах фаровете и това оказа сериозен ефект. Малко ме е яд че не си взех Куул Блу Осрам може би щяха да светят по-добре . Ако някой кара с такива да каже как се вижда, да знам дали да си взема такива!
                  H7 са за моето Пунто-II, ако не ги беше върнал щях да ги взема.
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Следващото е вече отделен въпрос! Вчера видях едно Браво Трофео на центръра на паркинга до Гранд Хотела. Та това трофео имаше съвсем различни фарове от моето. Късите не бяха кръгли фарчета със лупи а бяха със същите рефлектори като дългите. Понеже трофеото е почти същия модел като година на производство като моето, въпроса ми е тези фарове някакви нови ли са по-нов модел и евентуално по-добре ли светят от тези с кръглите лупи да знам дали да си търся!
                    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      rustson написа:
                      Следващото е вече отделен въпрос! Вчера видях едно Браво Трофео на центръра на паркинга до Гранд Хотела. Та това трофео имаше съвсем различни фарове от моето. Късите не бяха кръгли фарчета със лупи а бяха със същите рефлектори като дългите. Понеже трофеото е почти същия модел като година на производство като моето, въпроса ми е тези фарове някакви нови ли са по-нов модел и евентуално по-добре ли светят от тези с кръглите лупи да знам дали да си търся!
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 колега, не се шашкай! Фаровете на Брава/Браво/Мареа светят по-слабо. Тия фарова,които не са с лупи са по-стари. Светят по-същия начин или по-зле, но определено не са по-добри от лупите. Аз съм с тях и дори си мисля да си търся такива с лупи. Не светят мам.. ..

                      Коментар


                        #12
                        И аз много се нервя че не светят тея тъпи фарове 60 лв бих дал за крушки само да светне това чудо по-яко!!! вече ми иде да си зема един фар като на москвичите едно време и да си го завинтя на бронята отпред че да видя малко какво става пред мен!
                        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          И мен много ме е яд. Харесват ми тия Фиати,но фаровете са много гадни. Виж сега тука във форума преди, един колега беше писал да си почистим фаровете и ще виждаме и обясняваше как се свалят дори. Аз си взех една малка четка за русуване, която да пъхна, но видях,че при мен (фарове без лупи) крушката влиза в някакво нещо и не може да се достигне до стъклото отвътре. Не знам как е при теб. Вече и аз приемам да правя всякакви щуротии, но да виждам пред себе си, защото често путувам нощем. Тия скъпите Блу-та на Филипс едва ли ще ти помогнат. Проблемът не е в крушката май.

                          Коментар


                            #14
                            Не знам дали ще помогне ако го изчистя и при мен мястото където влиза крушката е (Н1 знаеш колко е) по-малко от кутрето ми а и не са мръсни фаровете като ги гледам! Ако някой чуе за някви крушки дето светят повече или ако има някой със Куул Блу крушките да сподели макар че ме съмнява да светят по-добре при положение че са на еднаква цена, а при тях плащаш 10% от цената за гъзарията! Бях чел във форума за някви релета които повишавали светимостта ама не ми се иска да правя експерименти да си стопя фаровете! Наистина им е слаба страна на фиатите тези фарове. Ще пообиколя като имам време магазините за тунинг може да имат някви идеи!
                            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              Аз сега съм с Куул Блу на Осрам. Първо като ги сложих пътувах до Русе по тъмно. Много ми харесаха само дето като се разминаваш с някой почти нищо не виждаш. Не знам защо така,дали заради синьото или заради някакъв газ,който имат С такива крушки съм и на халогените и на късите. Иначе като съм сам на пътя се вижда добре без дългите. Карал съм и с +50% на Филипс (но след 6 месеца изгоря едната), но при тях пък не се вижда пред колата, а светят на по-далече. Искам някаква крушка в комбинация от двете крушки - хем надалече,хем и пред колата.Надеждата ми беше в Осрам Силвърстар, но ти сега като каза,че няма разлика се чудя какво да правя. Все пак бях чел сравнения между Филипса +50% и Осрам +50%(Силвърстар) и Осрама имаше една звезда повече.

                              Коментар

                              Working...
                              X