Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Запитване към собствениците на Fiat Coupe 1.8 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Запитване към собствениците на Fiat Coupe 1.8 16v

    Здравейте Имам въпрос относно Fiat Coupe 1.8 16v. Тъй като за първа кола искам нещо хем не много скъпо като поддръжка, хем да изглежда по-така и да върви по-така :D, та да питам колко струват консумативите й, най-често сменяните части, кое трябва най-много да й гледам като стане време след няколко месеца да ги оглеждам... Заради поддръжката се отказах от Audi А4, BMW 318is, a Fiat Coupe има такъв интериор и екстериор, че няма нужда от тунинг според мен и може би това е една от основните ми причини да я харесвам. Единствено ме притеснява дали ще ми е джоба. Та благодаря предварително ))))

    #2
    Малко в страни от темата но, ето ти едно запазено Купе, само че е 2ка http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0

    Коментар


      #3
      Колега,като бивш собственик на фиат купе.ще ти кажа следното:при покупка гледай единствено и само двигателя, по принцип са здрави,но като всяка спортна кола е изнасилвана до дупка!купето на колата няма какво да го гледаш ,не гние!! ходовата част е относително здрава, както и електрониката, но и нещо да се скапе, тук в форума части болл, и то на 5-пъти по ниска цена от магазина / от личен опит го казвам/

      Коментар


        #4
        Колега,Като настоящ собственик на купе 1.8 да ти кажа, че повечето неща по мотора и ходовата част стават от други Фиат, Алфа, Ланчиа така, че каквато им е поддръжката, такава е и на купето. Скъпи са му ламарини, фарове, стъкла. Колегата kiros е прав за ръждата, моето е 96-та година и ръжда не съм намерил още. Двигателя трябва да са гледа, ако е 1.8 имат един вариатор, който може да ти създаде неприятности за около 350лв само като част и отделно за труд. Ако се спираш на мотора 1.8 само с надеждата, че е по-икономичен от 2-ката забрави Икономично купе няма, ако имаш пари за бензин и те кефи - това е колата за теб.
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар

        Working...
        X