Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взаимозаменяемост на скоростни кутии

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Взаимозаменяемост на скоростни кутии

    От доста време ми се върти в главата една идейка ... по-скоро муха Дали ще пасне на моята Мара кутия от Алфа 166?Говорим за 2,4 JTD моторите и при двете марки и 6-степенната кутия на Алфата ... Много моля само конкретни мнения, защото да гадая мога и аз ... боб имам, имам и кафе и карти
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    #2
    Аз не мога да кажа дали ще пасне на блока, ама ако става то тогава със сигурност ще трябва и цялата система с избирача и скоростния лост да насадиш.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      А сега ако някой изнамери и предавателните числа, ще бъде върха!
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        Преди година някой от форума си беше купил Марея 2.4 точно с такава кутия даже си мислеше че оригинално е така .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Eй инат съм и си ги изрових сам:Мареа 2,4 JTD 1301 - 3.8002 - 2.2353 - 1.3604 - 0.9715 - 0.707Алфа 166 2,4 JTD 1361 - 3,8002 - 2,2353 - 1,3604 - 0,9715 - 0,7636 - 0,614Качвам си ги тук, че да не ги затрия ...Според моите тъпанарски изчисления ако на 5 - та Мареата се движи със скорост 100 км/ч при 2100 rpm, то на 6 - та със същата скорос ДВГ ще е на 1800 rpm ... Нека компетентните да споделят, има ли нещо вярно?
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар

          Working...
          X