Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто МК2 климатик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто МК2 климатик

    Имам питане към колегите с такива коли. Светят ли приборите за управлението на климатика, защото при мен са тъмни и се чудя дали е така или има нещо изгоряло.Така като няма никакви светлини не мога да му хвана края кога работи климатикът кога съм само на парно. Трябва по слух да определям какво се случва.Потърсих из нета разни работи, но не намреих нищо конкретно, ще съм много благодарен ако някой колега сподели как е при него.
    Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
    Punto GT 1.4 Turbo '99
    Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

    #2
    Re: Пунто МК2 климатик

    mr_none написа:
    Имам питане към колегите с такива коли. Светят ли приборите за управлението на климатика, защото при мен са тъмни и се чудя дали е така или има нещо изгоряло.Така като няма никакви светлини не мога да му хвана края кога работи климатикът кога съм само на парно. Трябва по слух да определям какво се случва.Потърсих из нета разни работи, но не намреих нищо конкретно, ще съм много благодарен ако някой колега сподели как е при него.
    колега ако говориш за централната конзола да тя свети доста силно а ако пуснеш климатика то свети посредата копчето дето е за пускане на вентилатора
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Явно при мене има някакъв проблем, защото на централната конзола светят всички копчета с изключение на реда с врътките за климатика/парното.Добре тогава друг тъп въпрос, как се превключва от парно на климатик и обратно, че както казах при мен нищо не свети и нямам идея какво се случва.А специално копче за включване и изключване няма, както е при други коли.
      Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
      Punto GT 1.4 Turbo '99
      Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

      Коментар


        #4
        mr_none написа:
        Явно при мене има някакъв проблем, защото на централната конзола светят всички копчета с изключение на реда с врътките за климатика/парното.Добре тогава друг тъп въпрос, как се превключва от парно на климатик и обратно, че както казах при мен нищо не свети и нямам идея какво се случва.А специално копче за включване и изключване няма, както е при други коли.
        Колега,климатика се пуска/изкл. като натиснеш врътката за парното.

        Коментар


          #5
          arbov написа:
          mr_none написа:
          Явно при мене има някакъв проблем, защото на централната конзола светят всички копчета с изключение на реда с врътките за климатика/парното.Добре тогава друг тъп въпрос, как се превключва от парно на климатик и обратно, че както казах при мен нищо не свети и нямам идея какво се случва.А специално копче за включване и изключване няма, както е при други коли.
          Колега,климатика се пуска/изкл. като натиснеш врътката за парното.
          Загледай се във врътката за степените на парното има снежинка и лампа в средата,като натиснеш самата врътка и се включва климатика,а вчера забелязах,че не може да се включи когато е на степен 0,като включа първа степен и натисна тогава се включва и си светва лампата.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            Мерси много колеги, сега остава само да разбера защо не светят лампичките.
            Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
            Punto GT 1.4 Turbo '99
            Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

            Коментар


              #7
              ами най вероятно са изгоряли те са 4-тери на брой
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #8
                И аз така си мисля, но реших първо да проверя дали има бушон, които отговарят за тоя ред. Ама май е за цялата централна конзола, така че ще се наложи сваляне и подмяна на лмапички.
                Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
                Punto GT 1.4 Turbo '99
                Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

                Коментар

                Working...
                X