Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размер на гуми за Браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Размер на гуми за Браво 1.4

    Колеги как мислите,стават ли 185/60/14 гуми за Фиат Браво 1.4 .Изпаднаха ми едни зимни такива.Не знам дали да ги взема,защото по каталог за колата са 175/65/14 и в момента карам с такива.
    Fiat 1.4 12V
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

    #2
    Колега, аз карам с 185/65/14 и нямам абсолютно никакъв проблем.Въобще даже няма какво да го мислиш,слагай ги.

    Коментар


      #3
      185/60/14 е стандартния размер, предписан от производителя. Слагай ти без притеснения.

      Коментар


        #4
        Re: Размер на гуми за Браво 1.4

        valentino321 написа:
        Колеги как мислите,стават ли 185/60/14 гуми за Фиат Браво 1.4 .Изпаднаха ми едни зимни такива.Не знам дали да ги взема,защото по каталог за колата са 175/65/14 и в момента карам с такива.
        С този размер гуми (летни) внесох на времето старото ми BRAVO от Италия, в момента баща ми го търкаля с зимни от същия размер. Може и да са му леко тежички, но за сметка на това пък е доста по стабилно и стойката си я бива .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Благодаря за бързите отговори.Понеже по каталог ги дават 175/65/14 а и с такива я купих от Италия,затова питам.
          Fiat 1.4 12V
          Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
          Да си втори значи да си първи сред загубилите.
          Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

          Коментар


            #6
            Ако ги пуснеш в калкулатор за гуми ще видиш че разликата е 2-3 мм в диаметър което напълно допустимо. Аз го карам с 185/60 през лятото и 175/65 през зимата
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар

            Working...
            X