Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Виене и губене на мощност при Браво 1.2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Виене и губене на мощност при Браво 1.2

    Здравейте,Моля, ако някой е имал подобен проблем или пък е наясно какво е това, да пишеПри потегляне в момента на достигане на високи обороти се чува страшно виене отпред в ляво, придружено с липса на мощност на автомобила. За първи път ми се случи преди няколко дена по време на път, но докато се прибрах в къщи спря. От вчера отново се появи с допълнение от странен шум подобен на търкаляне на лагерна количка по земята, поне така мога да го опиша, отново в ляво. Виенето е само при подаване на газ при движение и при достигане на над 1500-2000 оборта. Ако автомобила е в покой, при подаване на газ се чува само странният шум без да вие. Ако има значение в допълнение ще кажа, че преди 2 месеца смених скорости, а лятото смених съединител.Благодаря предварително за коментарите Ви!
    Bravo 1.2 is my space!!!

    #2
    Ако колата е без турбо най вероятно съединитепя е повреден.Съмнение за аксиален лагер.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #3
      На мен по-скоро ми прилича на лагер на първичния вал.В общи линии,проблема е във възела съединител-скоростната кутия според мен.Върви при майстора дето ти я е правил и му я демонстрирай.
      Fiat Brava 1.2,16в

      Коментар

      Working...
      X