Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

осветление на центарлната конзола за пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    осветление на центарлната конзола за пунто

    Ми въпроса ми е следния:всичките неща които се намират там(например уреда за вентилацията и т.н.)не ми светят.Едва ли са изгорели всичките осветителни тела светещи под уредите и затова ви питам дали може да е изгоряло някое бушонче!Ако ми кажете и кое е ще съм ви много благодарен!
    FIAT Punto ELX 1.2 75

    #2
    Преди малко се позанимавах с тая работа!Бушончето там беше явно сменяно но не с 15 (както е указано в книжката на колата),а с 20!Смених го с 15 но нищо не стана!Дали не е проблема от това 4е е било 20-ка там!И ако не е от това от каво друго може да е?
    FIAT Punto ELX 1.2 75

    Коментар


      #3
      колега доуточни точно какво имаш впредвид-не ти разбрах въпроса?
      Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
      Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
      Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

      Коментар


        #4
        Re: осветление на центарлната конзола за пунто

        Провери тези бушони:F2,F3-10A
        Прикачени файлове
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар


          #5
          Re: осветление на центарлната конзола за пунто

          vesko.t написа:
          Провери тези бушони:F2,F3-10A
          не е от това!проверих ги.Мерси все пак
          FIAT Punto ELX 1.2 75

          Коментар


            #6
            puntotras написа:
            колега доуточни точно какво имаш впредвид-не ти разбрах въпроса?
            Ми просто искам да разбера защо не ми светят нещатата в центарлната конзола!
            FIAT Punto ELX 1.2 75

            Коментар


              #7
              a немога да схвана защо ми бачка цд-то????То не е ли на същите бушони?
              FIAT Punto ELX 1.2 75

              Коментар


                #8
                осветление

                не е на тези по може да е на запалката или на клаксона а може и да е директно ако е преправяноно осветлението има по една крушка и се разсеива с пластмасата на страни провери с уруд дали въобще идва захранване ако ли не ела на адреса по долу да го погледнем
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Re: осветление

                  kluchar написа:
                  н..... провери с уруд дали въобще идва захранване ако ли не ела на адреса по долу да го погледнем....
                  Ключар, много ме кефиш като направиш такива грешки при писане. Моята пък е ад вместо да. Не знам защо едната буква ми е по-бърза от другата Колега, разглоби конзолата и виш самите крушки. Аз моето Типо като го взех, не светеха половината крушки., тези по таблото също. Може да са изгорели ако накой се е занимавал с бушончетата. После проследи веригите до таблото с бушоните. Може и маса да ти се губи.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Крушките за конзолата са само 2, така че нищо чудно да са дали фира. Моите също бяха изгорели като купих колата. Нещото се сваля като първо се демонтира горната част (с отворите за вентилация - винтовете са с вътрешен шестограм) и след това се сваля долната част с врътките. Има винтове под средната врътка за пускане на вентилатора (тя пък се маха само като се издърпа напред внимателно). Крушките са малки и гадно закрепени та едва се хващат и лесно се чупят. По стечение на обстоятелствата си счупих и двете пластмаски, които държат крушките, но се оказа, че може и без тях Успех!
                    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря за отговорите на всички! :D Тия дни ще се хвана по-сериозно и ще видя какъв е проблема!
                      FIAT Punto ELX 1.2 75

                      Коментар

                      Working...
                      X